gadżety

WALKMAN SONY SERIA Z

news |

Firma Sony zaprezentowała swój pierwszy odtwarzacz - Sony Walkman oparty na systemie Android. Wysokiej jakości - dźwięk ze słuchawek

Firma Sony zaprezentowała swój pierwszy odtwarzacz - Sony Walkman oparty na systemie Android. Wysokiej jakości - dźwięk ze słuchawek dousznych jest zapewniany przez cyfrowy wzmacniacz S-Master MX. Wzmacniacz ten pierwotnie przeznaczony był do zestawów kina domowego Sony. Zmniejsza on szumy i zniekształcenia poprawiając przez to brzmienie nagrań. Znakomitą jakość dźwięku uzyskano za sprawą pięciu technologii Clear Audio: S-Master MX, Clear Bass, Clear Stereo, DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) i słuchawek EX. Przeglądanie i odsłuchiwanie muzycznej kolekcji jest wyjątkowo intuicyjne - możemy przeszukiwać nagrania, obejrzeć okładki, włączyć efektowne wizualizacje. Wykorzystano tu technologię SensMe, która pomoże dopasować nagrania do naszego nastroju poprzez 14 kanałów tematycznych. Odtwarzacz wyposażony jest w technologie Wi-Fi i Bluetooth. Dzięki Wi-Fi mamy dostęp do różnorodnych aplikacji zarówno tych zainstalowanych fabrycznie jak i dostępnych w Android Market. Z kolei Bluetooth umożliwia nam korzystanie z głośników zewnętrznych, słuchawek, zestawów muzycznych, a nawet radioodtwarzaczy samochodowych pod warunkiem, że te urządzenia wykorzystują tę technologię łączności bezprzewodowej. Duży 4,3-calowy, dotykowy ekran LCD pozwala na oglądanie filmów, przeglądanie stron internetowych oraz na gry wideo. To prawdziwie multimedialny kombajn, który z pewnością opiszemy szerzej na naszych łamach.

INFO www.sony.pl


Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!