kino domowe

SYSTEM WIELOKANAŁOWY TANNOY TFX 5.1

news |

Nowe kolumny TFX to bezpośredni następcy wielokrotnie nagradzanego systemu SFX 5.1. Jest to zestaw

Nowe kolumny TFX to bezpośredni następcy wielokrotnie nagradzanego systemu SFX 5.1. Jest to zestaw charakteryzujący się wysoką dynamiką, która z łatwością poradzi sobie z formatami Dolby True HD i DTS HD-Master Audio. Od niuansów dźwiękowych do mocnych efektów basowych - system TFX zadziwia swoją nieprzeciętną wydajnością. Głośniki surround i głośnik centralny wykonano w technologii WideBand, która poszerza pasmo przetwornika wysokotonowego aż do 70kHz.
Podstawą systemu TFX jest subwoofer zapewniający głośnikom satelitarnym trójwymiarową scenę dźwiękową z głębokim i ciężkim basem. Jego solidny, 8-calowy głośnik i 100W wzmacniacz oferuje więcej niż wystarczającą moc dla efektów w zakresie niskich częstotliwości. Tworząc pełną scenę dźwiękową, elektronika TFX zapewnia płynną integrację pomiędzy subwooferem a głośnikami surround, z całą mocą przekazując zalety dźwięku kina domowego.
Każdy system TFX jest wykończony w bieli lub w czerni na wysoki połysk. Cztery głośniki satelitarne wyposażono w zaczepy mocujące do ściany, a dołączone przewody głośnikowe umożliwiają bezproblemowe połączenie całości. Zakrzywione profile obudów głośników surround zostały tak zmodyfikowane, aby wyeliminować wewnętrzne fale stojące i zapewnić niezrównaną czystość oraz rozdzielczość dźwięku.

INFO www.tannoy.pl