hi-fi

KOLUMNY QUADRAL ASCENT CLASSIC

news |

Firma E.I.C. Sp. z o.o. wprowadza do swojej oferty nową linię produktów niemieckiej firmy Quadral o nazwie Ascent Classic.

Firma E.I.C. Sp. z o.o. wprowadza do swojej oferty nową linię produktów niemieckiej firmy Quadral o nazwie Ascent Classic. Kolumny charakteryzują się muzykalnością, przejrzystością brzmienia, dynamiką i reprodukcją z minimalnym poziomem zniekształceń. Wszystkie pozytywne cechy nowych produktów są słyszalne bez względu na to, jaki rodzaj muzyki odtwarzamy. Stereofonia nabiera nowych wymiarów, a kino domowe z łatwością przenosi widza w nowy wymiar.
Dzięki zastosowaniu identycznych przetworników we wszystkich modelach z tej linii dźwięk przestrzenny jest doskonale zrównoważony, oferując przy tym nieprawdopodobną naturalność i trójwymiarowość reprodukcji. Aluminiowe głośniki wysokotonowe zapewniają precyzyjne odwzorowanie najdrobniejszych szczegółów, a powlekane tytanem polipropylenowe membrany głośników średnio- i niskotonowych precyzyjnie i z łatwością wyławiają z morza dźwięków poszczególne instrumenty.
Kształt kolumn Ascent Classic jest ponadczasowy. Zakrzywione ścianki boczne i doskonałe wykończenie - również na wysoki połysk - zapewniają bezproblemową adaptację sporych obudów w dowolnym pomieszczeniu. Użyte do ich budowy materiały pozwalają długo cieszyć się bardzo dobrym wyglądem i bezawaryjną pracą.
W skład linii Ascent Classic wchodzą: cztery modele podłogowe - Ascent 90, Ascent 85, Ascent 75, Ascent 70, model podstawkowy Ascent 20 i głośnik centralny Ascent 10 Base. Uzupełnieniem systemu w zakresie najniższych częstotliwości jest aktywny subwoofer SUB-88 DV.
INFO http://www.quadral.pl