hi-fi

NADWSZYSTKO

news |

W ofercie firmy Nad pojawiło się nowe urządzenie oznaczone C715 będące połączeniem amplitunera i odtwarzacza CD.

W ofercie firmy Nad pojawiło się nowe urządzenie oznaczone C715 będące połączeniem amplitunera i odtwarzacza CD. Konstruktorom udało się zmieścić w niewielkiej obudowie, wzmacniacz o mocy ciągłej 2 X 25 W przy 6 W, tuner AM/FM z pamięcią 30 stacji i odtwarzacz CD, CD-R/RW z funkcją powtarzania jednego utworu, całej płyty i programowania kolejności utworów. Dodatkowo amplituner posiada gniazdo USB do przegrywania i przenoszenia plików pomiędzy innymi urządzeniami z możliwością odtwarzania plików MP3 i WMA, funkcję timer/alarm z 24 godzinnym zegarem. W standardowym wyposażeniu znajdziemy również pilota zdalnego sterowania.
INFO http://www.trimex.com.plPełna wersja komunikatu prasowego


NAD C715 Amplituner z odtwarzaczem CD

DETALE
Firma NAD ma w świecie opinię producenta urządzeń audio cechujących się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej ich funkcjonalności.
Od samego początku istnienia firmy to jest od 1972 roku, ciągłe starania o zapewnienie najwierniejszego przekazu muzycznego zyskały szacunek wielu miłośników muzyki na całym świecie. Chcąc zachować taką pozycję przy projektowaniu nowych produktów firma zawsze sięgała po rozległą wiedzę i doświadczenie a chcą być cały czas konkurencyjnym stosowała najwyższej jakości podzespoły we wszystkich kluczowych dla jakości dźwięku elementach urządzeń. Dzięki temu osiągane wyniki są wyróżniające się w całej masie sprzętu audio dostępnego na rynku.
WYGODA
C715 jest idealnym połączeniem wszystkich podstawowych źródeł dźwięku w jednej gęsto upakowanej obudowie. Urządzenie zawiera wysokiej jakości tuner radiowy FM/AM i doskonały odtwarzacz CD. Wejścia i wyjścia pozwalające na podłączenie dodatkowych cyfrowych jak i analogowych urządzeń dostępne są zarówno na tylnej ściance urządzenia jak i dla zwiększenia wygody na jego panelu przednim. Na przedniej urządzenia dostępne jest gniazdo USB które pozwala przenoszenie plików z NAD C715 do innego urządzenia zawierającego pamięć masową (np. przenośny odtwarzacz MP3) a zawierającego takie wejście. To samo wejście może służyć jako wejście dla zewnętrznych cyfrowych źródeł dźwięku takich jak komputer, odtwarzacz MP3 czy pamięć USB.
Wszystkie funkcje są dostępne są za pomocą pilota zdalnego sterowania. Dostępne jest również złącze IR do współpracy z innymi systemami zdalnego sterowania. Po przez połączenie wszystkich źródeł dźwięku do jednego systemu sterowania dużo łatwiej jest korzystać z nich używając jednego pilota. NAD C715 ma też możliwość zaprogramowania czasu włączenia i wyłączenia się urządzenia.
Tak więc, kupując NAD C715 otrzymujesz pełny, zintegrowany system nie zawierający tylko kolumn głośnikowych. A dlaczego? Ponieważ dla uzyskania możliwie najlepszej jakości dźwięku ważne jest właściwe dobranie kolumn do pomieszczenia w którym będą się znajdować. Pozwala to także kierować się indywidualnym gustem przy ich wyborze.
WYNIKI
Pomimo swoich niewielkich gabarytów C715 jest w stanie odtwarzać dźwięk z dużą dynamiką i znaczną mocą, co pozwala na skuteczne konkurowanie ze standardowej wielkości urządzeniami. Jest idealnym rozwiązanie do mniejszych pomieszczeń gdzie pożądane jest urządzenie niewielkie ale zapewniające wysoką jakość dźwięku zarówno przy odbiorze stacji radiowych jak i dosłuchiwaniu płyt.
STYL
Wygląd C715 oferuje ten sam skromny styl serii Classic, który został zaprojektowany tak aby łączył formę przyporządkowaną funkcji i w sposób idealny, bez zwracania na siebie nadmiernej uwagi komponował się w każdym wnętrzu. Precyzyjnie wykonane wszystkie elementy regulacyjne tworzą z C715 wysokiej jakości instrument elektroniczny.
WARTOŚĆ
Niewielki rozmiar urządzenia to nie tylko oszczędność miejsca, ale i pieniędzy. W porównaniu z oddzielnymi komponentami NAD C715 prezentuje zdumiewająco wysoką wartość. Jest zdolny współpracować z głośnikami wysokiej jakości jak i subwooferem co pozwala zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusta muzyczne i staje się krokiem milowym w dziedzinie rozwoju tego typu systemów audio.
Mała powierzchnia jaką zajmuje na półce, bogaty zestaw funkcji w połączeniu z wysoką jakością oferowanego dźwięku stawiają go w gronie faworytów do zastosowań w sypialniach, małych pokojach, apartamentach hotelowych jak i biurach.
Podstawowe dane techniczne
· 2 X 25 W mocy ciągłej (6 Ohm)
· Tuner AM/FM z pamięcią 30 stacji
· Odtwarzanie CD, CD-R/RW (8mm i 12mm)
· Odtwarzacz z funkcją powtarzania jednego utworu, całej płyty, programowania kolejności utworów
· Gniazdo USB do przegrywania i przenoszenia plików pomiędzy innymi urządzeniami
· Odtwarzanie plików MP3 i WMA
· 3 Analogowe stereo wejścia (1 panel przedni )
· 1 wyjście-wejście magnetofonowe
· 1 Cyfrowe optyczna wyjście cyfrowe dla zewnętrznych rejestratorów
· Funkcja timer/alarm z 24 zegarem godzinnym
· Wyście słuchawkowe
· Wysokiej jakości zaciski kolumn głośnikowych
· Wyjście do podłączenia aktywnego subwoofera
· Regulatory barwy tonu
· Pełno-funkcyjny pilot zdalnego sterowania