gadżety

ODTWARZACZ MP3, DYKTAFON I PRZENOŚNA PAMIĘĆ USB W JEDNYM

news |

Firma Creative wprowadziła na rynek odtwarzacza MuVo T100. Jest on nieco szerszy od typowego pendrive, bardziej elegancki i o wiele bardziej funkcjonalny.

Firma Creative wprowadziła na rynek odtwarzacza MuVo T100. Jest on nieco szerszy od typowego pendrive, bardziej elegancki i o wiele bardziej funkcjonalny. Waży niespełna 20 gram, pozwala odtwarzać muzykę z wybranych folderów, Został wyposażony w dyktafon i oczywiście można go wykorzystywać do przenoszenia danych. MuVo T100 posiada wbudowane złącze USB 2.0,odtwarza pliki w formacie MP3, WMA, WAV i Audible.Użytkownicy mogą wybrać jeden z dwóch modeli – z pamięcią 2 GB w kolorze białym, czarnym lub różowym, albo 4GB w kolorze czarnym. Odtwarzacz Creative MuVo T100 dostępne są w cenie: 2 GB - 199 zł, 4 GB – 259 zł.
INFO http://www.pl.europe.creative.com


Pełna wersja komunikatu prasowego


CREATIVE MuVo T100 - ODTWARZACZ MP3,
DYKTAFON I PRZENOŚNA PAMIĘĆ USB

Lekki, uniwersalny i łatwy w obsłudze z pamięcią 2 lub 4 GB

Firma Creative - światowy lider w dziedzinie produktów przeznaczonych do cyfrowej rozrywki, zapowiedziała wprowadzenie na rynek odtwarzacza MuVo T100. Jest on nieco szerszy od typowego pendrive, bardziej elegancki i o wiele bardziej funkcjonalny. Waży niespełna 20 gram, pozwala odtwarzać muzykę z podbiciem basów ( Bass BOOT) z wybranych folderów lub losowo. Został wyposażony w dyktafon i oczywiście można go wykorzystywać do przenoszenia danych. MuVo T100 posiada wbudowane złącze USB 2.0, a więc można go podłączyć do komputera bez kabli. Nie ma także potrzeby instalowania specjalnego oprogramowania. Odtwarzacz zostanie rozpoznany przez system Windows XP i Windows Vista jako zewnętrzna pamięć i już po chwili można kopiować pliki z muzyką lub inne dane za pomocą metody “przeciągnij i upuść”. Wbudowany akumulator wystarczy na 10 godzin słuchania muzyki i jest ładowany w 1 godzinę podczas podłączenia odtwarzacza do portu USB.


“MuVo T100 to nasz kolejny odtwarzacz MP3, który łączy doskonałą jakość dźwięku, łatwość obsługi, dużą funkcjonalność i nowoczesny design oraz dobrą cenę, czyli te cechy, które cenią sobie młodzi, dynamiczni ludzie oraz biznesmeni.” – wyjaśnia Eoin Leyden European Brand Manager dla MP3 w firmie Creative “W tym urządzeniu udało nam się dodatkowo umieścić funkcję Bass Boost, która sprawia, że muzyka zapisana w formacie MP3 i WMA ma naprawdę dużą moc.”

Użytkownicy mogą wybrać jeden z dwóch modeli MuVo T100 – z pamięcią 2 GB mogący pomieścić do 1000* utworów w kolorze białym, czarnym lub różowym, albo 4GB pozwalający na zapisanie do 2000* piosenek w kolorze czarnym.

MuVo T100 w skrócie:
· Modny, ultralekki i kompaktowy – waży zaledwie 20 gram.
· Łatwy w obsłudze – wystarczy podłączyć go do portu USB w komputerze i kopiować pliki oraz muzykę metodą “przeciągnij i upuść”.
· Odtwarza pliki w formacie MP3, WMA, WAV i Audible.
· Funkcja Bass Boost zapewnia silne basy.
· Do 10 godzin pracy na wbudowanym akumulatorze ładowanym za pośrednictwem portu USB.
· Model 4GB pozwala na zapisanie do 2000* piosenek – dostępny w kolorze czarnym.
· Model 2GB pozwala na zapisanie do 1000* piosenek – dostępny w kolorze czarnym, białym, lub różowym.


Odtwarzacz Creative MuVo T100 dostępny będzie na rynku polskim od października 2007 roku w cenie:
- 2 GB - 199 PLN brutto.
- 4 GB – 259 PLN brutto.