hi-fi

PERREAUX AUDIANT 80i

news |

Wzmacniacz Perreaux A80i to pierwszy produkt z nowej serii Audiant, będącej jednocześnie zapowiedzią nowego kierunku w tworzeniu i konstruowaniu

Wzmacniacz Perreaux A80i to pierwszy produkt z nowej serii Audiant, będącej jednocześnie zapowiedzią nowego kierunku w tworzeniu i konstruowaniu urządzeń stereofonicznych: ascetyczny design (niewielka obudowa, tylko jedno pokrętło) plus ponadprzeciętne wyposażenie (rozbudowany przetwornik cyfrowo-analogowo, dobrej jakości przedwzmacniacz gramofonowy, sensory z podświetleniem LED).
Mimo niewielkich gabarytów A80i jest ciężki. To zasługa wielkiego transformatora toroidalnego (maksymalny pobór mocy 640W!), który pozwala na dostarczenie odpowiednich dawek prądu nawet wtedy, gdy impedancja głośników zabłąka się w pobliże 2ohm'ów.
Zamontowany na pokładzie przetwornik cyfrowo-analogowy posiada komplet wejść i śmiało może konkurować z markowymi urządzeniami "wolnostojącymi". Dodatkowo przez USB skomunikuje się z zawartością odtwarzacza MP3 lub komputera, umożliwiając również za pomocą firmowego pilota sterowanie aplikacjami muzycznymi typu iTunes czy Media Player.


http://www.egazety.pl/computer-graphics-studio/e-wydanie-hi-fi-choice-home-cinema.html


Audiant A80i jest także wyposażony w jedną parę wyjść analogowych regulowanych (pre-out) do podłączenia zewnętrznej końcówki mocy. Sam wzmacniacz może również pracować jako końcówka mocy, współpracując z zewnętrznym przedwzmacniaczem, np. wysterowując kolumny frontowe w systemie kina domowego.

INFO www.bestaudio.pl