kino domowe

AKCJA PROMOCYJNA FIRMY FUNAI

news |

Tylko do 31 grudnia 2010 trwa akcja firmy Funai: "Masz dużego? Kup sobie małego!". Od początku listopada japońska korporacja

Tylko do 31 grudnia 2010 trwa akcja firmy Funai: "Masz dużego? Kup sobie małego!". Od początku listopada japońska korporacja promuje w naszym kraju telewizory o mniejszych przekątnych ekranu, zwracając 100 zł na konto nabywcy, który zarejestruje zakupiony sprzęt na stronie www.funai.pl.
Aby odebrać 100 zł, wystarczy kupić odbiornik marki Funai, a następnie zarejestrować urządzenie w ciągu 30 dni od daty dokonania transakcji. Oczywistą korzyścią dla każdego kupującego jest nie tylko zwrot części kwoty wydanej na zakup, ale także wysokiej jakości niezawodny sprzęt opracowany przez ekspertów i objęty unikalnym programem gwarancyjnym.Tym razem kampania reklamowa przeniesie się z billboardów do internetu, radia i telewizji.
Dodatkowe informacje są dostępne na stronie internetowej www.funai.pl. Akcja jest zaplanowana do 31 grudnia 2010. Produkty są objęte zarówno programem 3-letniej, bezpłatnej gwarancji (z możliwością przedłużenia aż do 5 lat), jak i Zero Martwych Pixeli, czyli program 2-letniej ochrony panelu LCD przed wystąpieniem martwych pikseli.
Szczegóły promocji: http://sklep.funai.pl/promocja-masz-duzego-kup-sobie-malego.html

INFO www.funai.pl