s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Auralic Aries S1

news |
niezdefiniowano - Auralic Aries S1

Zaawansowany procesor strumieniujący o bogatej funkcjonaliści będący ewolucją doskonałego transportu cyfrowego Auralica.

Firma Auralic Ltd. została założona w 2009 roku i cieszy się uznaniem na całym świecie. Jej cyfrowe urządzenia audio wyróżniają się wysoką jakością i są pełne innowacyjnych rozwiązań. Auralic łączy klasyczne analogowe projekty, najnowocześniejsze technologie cyfrowe z wyrafinowanym oprogramowaniem. Niezależnie od tego, czy korzystamy z serwisów streamingowych czy lokalnych kolekcji muzycznych urządzenia z serii S1 oferują doskonałą jakość dźwięku w swojej cenie.

Ewolucja ku zaawansowanej funkcjonalności

Najnowszy Aries S1 to, pomimo niewielkich rozmiarów niezwykle zaawansowane od strony technicznej urządzenie. Posiada rozbudowane możliwości, dzięki zastosowaniu bardzo wydajnej platformy obliczeniowej Tesla G3. Po raz pierwszy w transporcie cyfrowym w tej klasie cenowej mamy do dyspozycji funkcje znane do tej pory tylko z wyspecjalizowanych urządzeń.

Auralic Aries S1

Mowa tutaj o wysokiej jakości resamplerze, precyzyjnym korektorze parametrycznym, korekcji odległości od kolumn, czy kompensacji poziomów głośności. Jednocześnie pierwszy raz w historii całej linii Aries mamy możliwość obróbki także sygnałów z wejść cyfrowych lub z wejścia USB. Co więcej, urządzenie w pełni wykorzystuje możliwości platformy Tesla G3 tak, aby usunąć jitter z sygnału i zapewnić jego najwyższą jakość w domenie cyfrowej.

Auralic Aries S1

Auralic Altair S1 posiada taką samą formę obudowy, jak Vega S1, co sprawia, że możemy z obu urządzeń stworzyć niezwykle zaawansowane źródło cyfrowe, które na dodatek nie zabierze dużo miejsca. Ponadto, zarówno Vega S1, jak i Aries S1 umożliwiają dodanie zewnętrznego zasilacza S1 Purer Power, który omija wewnętrzne zasilanie w tych urządzeniach i wynosi ich brzmienie na jeszcze wyższy poziom.

Auralic Aries S1

Najnowszy Auralic Altair S1 jest już dostępny, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi będzie 8.995 złotych.

Źródło: informacja prasowa MIP