s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

SilentPower HDMI iSilencer

news |
niezdefiniowano - SilentPower HDMI iSilencer

Filtr szumów dla złącza HDMI z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym. Poprawicie nim jakość obrazu.

Nowa i dynamicznie rozwijająca się na rynku marka SilentPower rozszerza portfolio swoich niezwykle ciekawych akcesoriów. Tym razem w ofercie pojawia się HDMI iSilencer, czyli urządzenie dedykowane wszystkim tym, którzy korzystają z połączeń za pomocą interfejsu HDMI w swoich systemach audio-wizualnych.

Redukcja szumów dla interfejsu HDMI

SilentPower HDMI iSilencer posiada autorską technologię Active Noise Cancellation 2 dzięki której znacząco obniża poziom zakłóceń w urządzeniach do których jest podłączony. Co więcej, posiada także układ redukujący zniekształcenia typu jitter, dzięki czemu może poprawić detale w obrazie wideo w ciemniejszych obszarach obniżając przy tym poziom szumów w sygnale audio.

SilentPower HDMI iSilencer

Zabezpieczenie przed przepięciami

SilentPower HDMI iSilencer posiada też ograniczenie pików napięcia, przez co zabezpiecza podłączone urządzenia przed przepięciami. Jest to szczególnie istotne w przypadku zaawansowanych instalacji audiowizualnych, w których stosowane są nierzadko drogie procesory dźwięku wielokanałowego.

Pełne wsparcie dla HDR 8K/60Hz

Dodatkowo HDMI iSilencer oferuje też pełne wsparcie dla HDR 8K/60Hz oraz 4K/120Hz przy użyciu kabla HDMI Ultra High-Speed. Jest także kompatybilny zarówno ze standardem HDMI 2.1 oraz z poprzednimi wersjami standardu HDMI.

SilentPower HDMI iSilencer

SilentPower HDMI iSilencer jest już dostępny w sprzedaży, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 399 złotych.

Źródło: informacja prasowa 21Distribution.