s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

NAD C700 V2

news |
niezdefiniowano - NAD C700 V2

C700 V2 marki NAD Electronics to nowy wysokiej jakości wzmacniacz do strumieniowania muzyki o bogatej funkcjonalności.

W stosunku do swojego cenionego poprzednika, modelu C700 w nowej wprowadzono szereg znaczących ulepszeń w zakresie wydajności i funkcjonalności. Mowa tu między innymi o zaawansowanym układzie DAC i obsłudze Dolby Digital. Dzięki temu C700 V2 to niezwykle wszechstronne urządzenie, doskonale pasujące do dzisiejszego stylu życia. Wystarczy dodać głośniki, by cieszyć się świetnym brzmieniem.

Jeszcze większa precyzja brzmienia

Istotną zmianą względem poprzedniej generacji jest nowy układ DAC, w który wyposażono NAD-a C700V2. To zaawansowany przetwornik ESS Sabre ES9028, który zapewnia jeszcze bardziej wyrafinowane brzmienie muzyki ze źródeł cyfrowych. To ulepszenie, w połączeniu ze sprawdzoną technologią wzmacniacza NAD HybridDigital UcD, pozwala uzyskać wyższą precyzję i głębię reprodukowanego dźwięku.

NAD C700 V2

Dolby Digital

Drugą nowością jest dekodowanie dźwięku przestrzennego Dolby Digital. NAD C700 V2 może więc stać się prawdziwym centrum domowej rozrywki – od klasycznych zestawów stereo po 4.1-kanałowy system kina domowego.

Korekcja akustyki Dirac Live

Premierowy C700 V2 ma potencjał, by cieszyć doskonałym dźwiękiem nawet w trudnych akustycznie pomieszczeniach. Jest bowiem przystosowany do współpracy z aplikacją Dirac Live. Wystarczy zakupić licencję i podłączyć skalibrowany mikrofon (dostępny oddzielnie), by z poziomu aplikacji Dirac Live precyzyjnie dostroić brzmienie systemu do wymiarów i kształtu pokoju. Co więcej – C700 V2 zapamiętuje do pięciu profili dla różnych miejsc odsłuchu, ustawień surround czy kształtu pomieszczenia.

NAD C700 V2

Bogaty wybór złącz i funkcje sieciowe

W urządzeniu takim, jak NAD C700 V2, nie mogło zabraknąć szerokiej palety złącz oraz funkcji sieciowych. Projektanci uwzględnili wejście gramofonowe MM z niskim poziomem szumów i korekcją RIAA. Do tego dostępne są między innymi: HDMI eARC, dwukierunkowy Bluetooth z aptX HD, obsługa Apple AirPlay 2 oraz złącze USB typu A. To wszystko znacznie zwiększa możliwość integracji wzmacniacza z rozmaitymi systemami rozrywki.

System BluOS

NAD C700 V2 jest kompatybilny z systemem multiroom BluOS. Zapewnia więc dostęp do ponad dwudziestu serwisów strumieniujących muzykę, setek internetowych radiostacji i lokalnych bibliotek muzycznych. Ponadto wyposażono go w pełne dekodowanie i renderowanie plikow MQA.

NAD C700 V2

Prosta i wygodna obsługa

Na froncie wzmacniacza C700 V2 umieszczono czytelny, kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu sprawdzanie statusu urządzenia jest maksymalnie komfortowe. Podobnie zresztą jak samo sterowanie, do którego można wykorzystać zarówno dołączony do zestawu pilot zdalnego sterowanie, jak i aplikację BluOS Controller. Oraz asystentów głosowych, jak Alexa czy Siri.

Dostępność

Wzmacniacz strumieniowy C700 V2 wkrótce trafi na nasz rynek i będzie dostępnym w sieci partnerskiej.

Źródło: informacja prasowa Audio Klan