s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Sennheiser HD 620S

news |
niezdefiniowano - Sennheiser HD 620S

Nowe zamknięte słuchawki Sennheisera oferują najlepsze cechy serii 600 zapewniając przy tym bardziej intymne odsłuchy.

Sennheiser zaprezentował swoje topowe słuchawki zamknięte z uznanej serii HD 600 o wciągającym i detalicznym brzmieniu. Nowe HD 620S charakteryzują się współczesnym strojeniem i sceną dźwiękową, które przewyższają standardy konkurencyjnych konstrukcji zamkniętych.

Drzewo rodzinne

Sercem HD 620S jest specjalnie dostrojony przetwornik dynamiczny o średnicy 42mm, wyprodukowany w najnowocześniejszej fabryce przetworników marki Sennheiser w Tullamore, w Irlandii. Oferuje gładki i swobodny dźwięk, jakiego można doświadczyć w rodzinie otwartych słuchawek HD 600, z nowoczesnym, przewiewnym brzmieniem, równoważącym szczerość z głębokim i wyrazistym basem. Dzięki wysokiemu współczynnikowi tłumienia 150-omowa aluminiowa cewka drgająca wyróżnia się szybkimi stanami przejściowymi, zapewniając mocną dynamikę w całym spektrum częstotliwości – dobrodziejstwo dla audiofilów i zapalonych graczy, którzy chcą wchłonąć jak najwięcej szczegółów.

Sennheiser HD 620S

Bazujące na kultowej konstrukcji, uwielbianej przez audiofilów, graczy i streamerów ze względu na długotrwały komfort noszenia, HD 620S są pewnym wyborem i umieszczają użytkownika w najlepszej pozycji odsłuchowej. Metalowe elementy nie tylko są świetne w dotyku, lecz także służą również celom akustycznym – stalowa płyta zamykająca przetwornik jest skutecznym izolatorem, który niweluje wewnętrzne odbicia, zakłócające czystość sygnału akustycznego.

Sennheiser HD 620S

Konstrukcja przetwornika sprzyja swobodnemu przepływowi powietrza, odwzorowując zachowanie przetworników otwartego typu, jednocześnie odtwarzając obrazowanie doskonałej konfiguracji głośników w profesjonalnie dostrojonym pomieszczeniu. Ta wciągająca prezentacja przenosi słuchacza w centrum akcji dzięki imponującej lokalizacji sygnału, niezależnie od tego, czy jest to rzadkie nagranie koncertu na żywo, czy wieloosobowa rozgrywka online.

Sprawa zamknięta

Słuchawki otwarte są pierwszym wyborem dla purystów audio, natomiast słuchawki zamknięte są nieocenione podczas słuchania, gdy istotna jest izolacja od otaczającego nas świata. Są sytuacje, kiedy trzeba zrezygnować z naturalności brzmienia i szerokości sceny otwartych słuchawek, aby uniknąć rozpraszania uwagi lub przeszkadzania współlokatorom, małżonkom czy współpracownikom. Aczkolwiek HD 620S stanowią przełom w zakresie wydajności, oferując niezwykle obszerną scenę dźwiękową, zamiast męczącego, pudełkowatego dźwięku kojarzonego z zamkniętymi konstrukcjami.

Masz nowe kontakty

Słuchawki HD 620S zostały zbudowane z myślą o trwałości, co znalazło odzwierciedlenie we wzmocnionych metalem pałąku i obudowach nauszników. Dołączony woreczek do przechowywania chroni przed kurzem i zapewnia dużo miejsca na odłączany kabel, co pozwala zachować porządek. Kabel o długości 1,8m zakończony jest wtyczką stereo 3,5mm, w zestawie jest także nakręcany adapter na jack 6,3mm.

Sennheiser HD 620S

Dostępny w późniejszym okresie opcjonalny, symetryczny kabel 4,4mm umożliwi audiofilom podłączenie się do rosnącej gamy urządzeń hi-fi obsługujących to popularne złącze. HD 620S mają taką samą konstrukcję jednostronnego kabla typu „przekręć i zablokuj” jak inne słuchawki Sennheisera, co daje użytkownikowi mnóstwo możliwości wyboru akcesoriów wśród zamienników, w tym kable o różnych długościach czy ze zintegrowanym mikrofonem.

Dostępność i cena

Słuchawki będą dostępne w sprzedaży od 6 czerwca w katalogowej cenie 1.499 złotych.

Źródło: informacja prasowa Aplauz