s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Queen of Audio Aviation

news |
niezdefiniowano - Queen of Audio Aviation

Hybrydowe słuchawki IEM wyposażono w 8mm przetwornik dynamiczny, dwa przetworniki Knowles 32873 oraz dedykowany dla wysokich tonów przetwornik Knowles 33518.

Słuchawki dokanałowe Queen of Audio Aviation swoje niezwykle otwarte brzmienie zawdzięczają sprawdzonemu połączeniu przetwornika dynamicznego z driverami armaturowymi.

W modelu zastosowano zaprojektowany od podstaw przetwornik niskotonowy o średnicy 8mm wyposażony w silny i jednocześnie zoptymalizowany układ magnetyczny. To sprawia, że niskie tony są dynamiczne, a przy tym znakomicie kontrolowane i precyzyjne. Przetwornik uzupełniono o trzy armatury znanej marki Knowles. Dwie z nich zapewniają znakomity środek pasma, natomiast trzecią dedykowano wysokim tonom. Queen of Audio Aviation to brzmienie otwarte i jak sama nazwa wskazuje – napowietrzone, co może stanowić za wzór transparentności w swojej cenie.

Queen of Audio Aviation

Dopełnieniem przemyślanej konstrukcji modelu Aviation jest czterożyłowy kabel typu Litz wykonany z miedzi monokrystalicznej OCC. Zapewnia on nie tylko neutralność brzmienia, ale i szlachetną barwę, która łączy oddanie detalu z odpowiednim nasyceniem i gładkością.

Queen of Audio Aviation

Queen of Audio Aviation to z pewnością świetny wybór dla wszystkich tych, którzy szukają dźwięku transparentnego, wyrównanego i precyzyjnego. A przy tym także świetnie wykonanych słuchawek oferowanych w atrakcyjnej, jak na swoje możliwości cenie.

Queen of Audio Aviation

Słuchawki dostępne są już w sieci sklepów HiFiPro i MP3Store, a ich sugerowana cena detaliczna wynosi 799 złotych.

Źródło: informacja prasowa MIP