s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

iFi Audio 4.4mm to XLR Cable SE

news |
niezdefiniowano - iFi Audio 4.4mm to XLR Cable SE

iFi Audio zaprezentowało nowy kabel pozwalający podłączyć urządzenie mobilne wyposażone w zbalansowane gniazdo 4.4mm do wzmacniacza w wejściami XLR.

Gniazdo Jack 4.4 mm Pentaconn pozwala na tworzenie znacznie mniejszych sprzętów z wyjściem zbalansowanym, bo zajmuje po prostu niewiele miejsca. Wprawdzie w ofercie marki iFi znajduje się już tego typu przewód, ale teraz postanowiono stworzyć tańszą wersję.

4.4 do XLR. Droga do doskonałości...

Zbalansowane wyjście 4,4 mm jest coraz popularniejsze i na bieżąco spotykane w wysokiej jakości domowych i przenośnych urządzeniach audio, takich jak iDSD Diablo 2, ZEN DAC Signature V2, NEO Stream, a także wielu innych. Aby podłączyć te urządzenia do sprzętu z wejściami XLR, takiego jak przedwzmacniacze, wzmacniacze zintegrowane lub wzmacniacze mocy, potrzebny będzie kabel 4,4 mm na XLR.

iFi Audio 4.4mm to XLR Cable SE

Ochrona przed zakłóceniami RFI/EMI

Kabel SE 4,4 mm do XLR wykorzystuje przewód o wysokiej przewodności z miedzi beztlenowej (OFC) o całkowitym przekroju 22AWG, aby zapewnić optymalny transfer sygnału. Kabel ten jest zbudowany z dwużyłowej struktury równoległej i zawiera wewnętrzne ekranowanie zapewniane przez równoważną metalową siatkę.

Cechy te służą do ochrony kabla przed zakłóceniami o częstotliwości radiowej (RFI) i zakłóceniami elektromagnetycznymi (EMI), zapewniając w ten sposób najczystsze możliwe medium do przesyłania sygnału.

Pozłacane złącza

Męskie złącze kabla XLR ma obudowę ze stopu aluminium i pozłacane złącza, zapewniając minimalną rezystancję i nienaganną równowagę. Złącze 4,4 mm ma pozłacaną, gładką powierzchnię, zostało poddane precyzyjnej obróbce CNC i ma krawędź uniesioną o 1,5 mm, zapewniając najwyższą jakość połączeń audio.

iFi Audio 4.4mm to XLR Cable SE

Przewodniki OFC o wysokiej przewodności z miedzi beztlenowej 22AWG, termoplastyczny elastomer (TPE) i równoległa struktura podwójnego rdzenia. W połączeniu z obudową ze stopu aluminium, minimalną rezystancją, zbalansowanemu połączeniu i pozłacanymi złączami zapewnia on doskonałe brzmienie przy najwyższej jakości wykonania.

Cena detaliczna kabla iFi Audio 4.4mm to XLR Cable SE wynosi 239 złotych.

Źródło: informacja prasowa Q21