kino domowe

NOWY ODTWARZACZ BLU-RAY 3D PANASONIC DMP-BDT100

news |

Firma Panasonic niestrudzenie wspiera technologie związane z uzyskiwaniem obrazów 3D. Najlepszym tego przykładem

Firma Panasonic niestrudzenie wspiera technologie związane z uzyskiwaniem obrazów 3D. Najlepszym tego przykładem jest najnowszy odtwarzacz BD DMP-BDT100. Zastosowano w nim wiele zaawansowanych technologii, które powstały w wyniku badań prowadzonych w ośrodku Panasonica w Hollywood, gdzie we współpracy z kilkoma czołowymi studiami filmowymi od niemal 20 lat trwają prace nad technologiami reprodukcji obrazu.
Obsługa filmów 3D to tylko jedna z funkcji tego nowoczesnego i uniwersalnego urządzenia. DMP-BDT100 odtwarza standardowe filmy w 2D, jest przy tym łatwy w obsłudze i szybki. Ponadto zapewnia dostęp do atrakcyjnych funkcji sieciowych, jak Viera Cast, która pozwala oglądać wiele serwisów wideo, np. YouTube. Możliwość łączności bezprzewodowej uwalnia użytkowników od kłopotliwego podłączania kabla sieciowego, więc odtwarzacz można ustawić w dowolnym miejscu. Użytkownicy mogą oglądać obrazy (JPEG) oraz filmy (AVCHD, MPEG2) z cyfrowych aparatów i kamer za pośrednictwem zintegrowanych gniazd SD i USB, jak również filmy 3D nakręcone kamerą Panasonic HDC-SDT750, która jest pierwszą konsumencką kamerą 3D (jej premiera rynkowa spodziewana jest w październiku br.)
Odtwarzacz DMP-BDT100 zaprojektowano z myślą o zminimalizowaniu niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne – zastosowano w nim m.in. wiele rozwiązań ograniczających pobór mocy.

INFO www.panasonic.pl