hi-fi

KONKURS DENONA

news |

Firma Denon obchodzi w tym roku setną rocznicę swojego istnienia, a obchodom tej okrągłej rocznicy zdaje się nie być końca... ale nie ma się co temu

Firma Denon obchodzi w tym roku setną rocznicę swojego istnienia, a obchodom tej okrągłej rocznicy zdaje się nie być końca... ale nie ma się co temu dziwić, gdyż niewiele firm może pochwalić się taką historią.
Właśnie Denon ogłosił nowy konkurs nawiązujący do 100-lecia firmy, którego celem jest znalezienie najstarszego urządzenia marki Denon w Polsce.
Oto pełna treść informacji o konkursie:

Szukamy najstarszego Denona w Polsce!

Denon obchodzi 100. urodziny, a my wracamy myślami do jego historii.


20. sierpnia 2010 r., Warszawa - Horn Distribution S.A., celebrując obchody 100-lecia marki Denon ogłasza poszukiwania najstarszego urządzenia Denon w Polsce.
Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs z cennymi nagrodami, którego założenia przekazujemy poniżej. Zapraszamy do celebrowania 100-lecia marki Denon wraz z nami.Jeżeli posiadasz stary sprzęt audio marki Denon z minionych dekad XX wieku (modele wyprodukowane nie później niż do końca 1999 r.), tj. amplituner, wzmacniacz, odtwarzacz CD lub inne urządzenie home audio – zgłoś się do nas! Poszukujemy najstarszego urządzenia Denon w Polsce. Bylibyśmy szczęśliwi, gdyby udało się nam z Waszą pomocą odnaleźć urządzenia naprawdę archiwalne, jak np. gramofon Denona z tzw. tubą. Równie mile widziane będą urządzenia młodsze z lat 60-tych, 70-tych czy 80-tych.

Nasze poszukiwania będą trwały od 20. sierpnia do 30. listopada 2010 roku. W tym okresie przyjmujemy zgłoszenia.

Dla uczestników naszych poszukiwań oferujemy cenne nagrody, a dla zwycięzców konkursu całkiem nowy sprzęt Denon. Wystarczy, wysłać do nas dwa zdjęcia posiadanego sprzętu, a nasi specjaliści ocenią, które ze zgłoszonych urządzeń są najstarsze i nagrodzą zwycięzców.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi szczegółami naszych poszukiwań na stronie konkursowej:

www.konkurs.denon.pl


Będziemy z Wami również na Facebooku, przyłącz się do nas:
www.facebook.pl