s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Focal Bathys Dune

news |
niezdefiniowano - Focal Bathys Dune

Focal zaprezentował Bathys Dune, bezprzewodowe słuchawki hi-fi z aktywną redukcją hałasu w nowej odsłonie.

Od czasu premiery w październiku 2022 roku słuchawki Bathys firmy Focal cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów i międzynarodowych recenzentów. Nigdy nie spoczywając na laurach, marka ulepsza teraz swoje pierwsze słuchawki Bluetooth z redukcją hałasu, wprowadzając nowe wykończenie Dune i dodając funkcję, która pozwala użytkownikom dostosowanie dźwięku Bathys do ich słuchu.

Krok w światło

Focal dodał świetlane wykończenie do kolekcji Bathys, kontrastujące z istniejącym wykończeniem Black Silver i zaspokajające różne gusta klientów. Wykończenie Dune, zastosowane do całych słuchawek, futerału i kabli, inspirowane jest minerałami z kamieniołomów, greckimi krajobrazami i piaskiem pustyni - w skrócie, delikatnymi przestrzeniami zalanymi światłem. Łączy ono beżowy kolor ze srebrnymi detalami (maskownice, pierścienie itp.), tworząc eleganckie, miękkie i harmonijne wykończenie.

Bathys Dune

Neutralny beżowy odcień można łatwo połączyć z dowolnym kolorem stroju. Zgodnie z koncepcją wersji Black Silver, Bathys Dune łączy w sobie szlachetne materiały (magnez na zausznikach, prawdziwą skórę na skórzanym pałąku itp.), oferuje wysoki poziom komfortu i opcjonalnie podświetlany płomień na środku nauszników.

Dźwięk, który dostosowuje się do słuchu

W dążeniu do zaoferowania swoim klientom tego, co najlepsze, zespoły Focal zintegrowały ze słuchawkami nową funkcję: test odsłuchowy Mimi. Jest on dostępny za pośrednictwem aplikacji Focal & Naim i pozwala użytkownikom dostosować dźwięk Bathys do ich słuchu, pozwalając im cieszyć się dźwiękiem Focal niezależnie od wyników testu odsłuchu. Innymi słowy, Bathys dostosowuje się do słuchu użytkownika. Właściciele wersji Black Silver mają teraz również dostęp do tej funkcji - wystarczy, że zaktualizują aplikację Focal & Naim.

Bathys Dune

Czysty dźwięk i funkcjonalność

Wersje Dune i Black Silver kryją w sobie tę samą wydajność i funkcjonalność oraz doskonały dźwięk, jak na słuchawki bezprzewodowe. Bathys zapewniają czysty dźwięk o wysokiej wierności za pośrednictwem wielopunktowego połączenia Bluetooth 5.1 lub połączenia przewodowego dzięki wbudowanemu trybowi USB DAC i rozdzielczości 24-bit/192 kHz.

Wyprodukowane we Francji przetworniki głośnikowe wykonane są z aluminiowo-magnezowej kopułki zapewniającej głębokie basy, gładkie wysokie tony i krystalicznie czysty wokal. Wszystko to podkreślone jest przez doskonałą izolację dźwięku.

Bathys Dune

Technologia redukcji szumów obejmuje zoptymalizowany tryb "Silent" do podróżowania w hałaśliwym otoczeniu (samoloty, pociągi itp.) oraz tryb "Soft", który sprawdza się w domowym zaciszu. Na uwagę zasługują też m.in.: Asystent głosowy, regulowany korektor, opcje łączności (Bluetooth, jack, USB), 30 godzin pracy na baterii (5 dodatkowych godzin w 15 minut dzięki funkcji szybkiego ładowania).

Źródło: informacja prasowa FNCE S.A.