s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Denon PerL i PerL Pro

news |
niezdefiniowano - Denon PerL i PerL Pro

Denon PerL i PerL Pro to dwa nowe modele bezprzewodowych słuchawek dousznych z możliwością utworzenia profilu dźwiękowego użytkownika.

Słuchawki douszne Denon PerL wyposażone w Masimo AAT (Adaptive Acoustic Technology) umożliwiają użytkownikom utworzenie osobistego profilu słuchu w celu optymalizacji jakości dźwięku słuchawek. Nomenklatura słuchawek dousznych PerL ucieleśnia misję zdefiniowania na nowo przyjemności słuchania muzyki poprzez możliwość spersonalizowania sygnatury dźwięku.

Słuch różni się w zależności od osoby i może mieć istotny wpływ na odbiór dźwięku. Dwa modele Denon PerL TWS – Denon PerL Pro i Denon PerL – wykorzystują opatentowaną technologię Masimo do pomiaru otoemisji akustycznych (OAE), które są wytwarzane przez ucho wewnętrzne poprzez stymulację gamą odtwarzanych tonów, umożliwiając ocenę unikalnej reakcji każdego użytkownika na bodźce dźwiękowe.

Po przeanalizowaniu OAE w celu określenia wrażliwości słuchu danej osoby na każdą częstotliwość, w aplikacji Denon PerL Headphones przy wsparciu sztucznej inteligencji tworzony jest osobisty profil dźwiękowy. Ten spersonalizowany profil zapewnia niezrównaną głębię, szczegółowość i klarowność odtwarzanego dźwięku – idealnie dostrojonego do Twojego słuchu i wzbogaconego o żywe i przestrzenne, legendarne brzmienie Denon.

Denon PerL i PerL Pro

Kolejną kluczową zaletą, unikalną dla słuchawek dousznych Denon PerL Pro jest dostarczanie wysokiej jakości dźwięku bezprzewodowo. Podczas gdy standardowa technologia Bluetooth kompresuje i dekompresuje dźwięk podczas transmisji, słuchawki douszne Denon PerL Pro zapewniają wrażenia słuchowe zbliżone jakością do dźwięku odtwarzanego z płyty CD.

Oznacza to, że użytkownicy mogą cieszyć się źródłami strumieniowymi o wysokiej jakości i doskonałej wierności. PerL Pro generuje również efekt dźwięku przestrzennego, który poprawia ogólne wrażenia muzyczne – wszystko zawarte w kompaktowej formie słuchawek dousznych.

Denon PerL i PerL Pro

Zarówno modele Denon PerL Pro, jak i PerL oferują aktywną redukcję hałasu oraz transparentny tryb Social Mode, umożliwiając wyciszenie lub wpuszczenie dźwięków otoczenia. Model PerL Pro został wyposażony w osiem mikrofonów (w porównaniu z czterema w PerL) i ulepszoną eliminację hałasu, automatycznie dostosowującą poziom tłumienia w zależności od głośności otoczenia i szczelności dopasowania do uszu.

Użytkownicy Denon PerL będą mogli wznieść się na wyższy poziom personalizacji, przeglądając swoje unikalne profile słuchowe za pośrednictwem aplikacji Denon Headphones dostępnej na platformy iOS i Android, z możliwością dostosowywania funkcji, takich jak adaptacyjna redukcja hałasu oraz tryb Social Mode, a także wybrać opcje sterowania dotykowego na słuchawkach, takie jak odtwarzanie-pauza, pomijanie utworów, zmiana głośności i wiele innych.

Denon PerL i PerL Pro

Słuchawki Denon PerL i PerL Pro są teraz dostępne w sprzedaży na całym świecie na Denon.com oraz u wybranych dealerów Denon w cenach odpowiednio 949 i 1.649 złotych.

Źródło: informacja prasowa Horn Distribution