s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Marantz Stereo 70s

news |
niezdefiniowano - Marantz Stereo 70s

Nowy dwukanałowy amplituner Marantz Stereo 70s zaprojektowano z myślą o miłośnikach klasowego stereo i kina domowego zarazem.

Marantz ma za sobą 70-letnią tradycję tworzenia wyjątkowych urządzeń audiofilskich. Z tej okazji firma zaprezentowała nowy 2-kanałowy amplituner klasy Hi-Fi. Zaprojektowano go tak, aby mimo swoich kompaktowych rozmiarów oferował wydajność pełnowymiarowego wzmacniacza.

Marantz Stereo 70s zapewnia charakterystyczny ciepły, bogaty i szczegółowy dźwięk, którego entuzjaści dobrego brzmienia oczekują od Marantza, a oryginalny design sprawia, że urządzenie pięknie wkomponuje się w wystrój każdego wnętrza. Ponadto, nowy amplituner wyróżnia się najwyższą jakością wykonania, ponadczasowym stylem oraz najnowszymi technologiami audio, które zapewniają użytkownikom wysoką jakość odsłuchu.

Marantz Stereo 70s

Najważniejsze cechy Marantz Stereo 70s:

  • Moduły wzmacniacza hiperdynamicznego (HDAM) radykalnie przewyższające pod względem mozliwości tradycyjne wzmacniacze operacyjne oparte na chipach, które są powszechnie stosowane w konwencjonalnych urządzeniach audio.
  • Doskonała wydajność i jakość dźwięku pełnowymiarowego wzmacniacza zamknięta w kompaktowej obudowie o wysokości 11cm. Amplituner zajmuje niewiele miejsca i mieści się tam, gdzie konwencjonalne komponenty nie są w stanie. Można podłączyć maksymalnie dwie pary głośników, które mogą grać razem lub osobno.
  • Sześć wejść HDMI, w tym trzy kompatybilne z 8K, oraz wyjście HDMI obsługujące ARC, aby zapewnić łączność z obecnymi i przyszłymi komponentami wideo i źródłami multimedialnymi.
  • Kompatybilność z wysokiej rozdzielczości formatami dźwięku cyfrowego 192kHz/24-bit oraz DSD.
  • Technologia HEOS Built-in zapewania użytkownikom dostęp do muzycznych serwisów streamingowych oraz umożliwia słuchanie muzyki w całym domu po podłączeniu do innych urządzeń obsługujących HEOS.
Marantz Stereo 70s

Marantz Stereo 70s trafi do sprzedaży jeszcze we wrześniu. Dostępny będzie w kolorze czarnym oraz srebrno-złotym w cenie detalicznej 4.799 złotych.

Marantz Stereo 70s

Źródło: informacja prasowa Horn Distribution