s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Auralic Vega G2.2

news |
niezdefiniowano - Auralic Vega G2.2

Zaawansowany DAC Auralic Vega G2.2 wykorzystuje najlepsze cechy przetworników o architekturze Delta-Sigma i Multi-Bit zarazem.

Najnowszy przetwornik z serii G2.2 wprowadza aż trzy nowe, przełomowe rozwiązania: architekturę konwersji Fusion DAC, retaktowanie sygnału Direct Data Recording oraz izolację galwaniczną kluczowych sekcji.

Przełomowe podejście do konwersji D/A

Przełomowa architektura Fusion DAC oznacza, iż Vega G2.2 wykorzystuje najlepsze cechy przetworników o architekturze Delta-Sigma i Multi-Bit zarazem. To innowacyjne podejście oznacza, że o ile wykorzystano najwyższej klasy układ przetwornika cyfrowo-analogowego, to pomięto w nim zdecydowaną większość jego funkcji, implementując je oddzielne poprzez autorskie rozwiązania marki Auralic. W ten sposób zastosowano specjalny system rekonstrukcji sygnału zegara, autorskie filtry cyfrowe oraz technologie nadpróbkowania, wykorzystując jedynie precyzyjne elementy przełączające w układzie gotowego przetwornika. Pozwala to na wywindowanie jakości brzmienia na zupełnie nowe, nieznane dotąd poziomy.

Preamp w klasie A z regulacją głośności

Auralic Vega G2.2 może stać się centrum najwyższej klasy domowego systemu audio. A to dlatego, że posiada nie tylko zaawansowaną, w pełni analogową regulację głośności, ale także przedwzmacniacz z parą wejść analogowych RCA. W ten sposób możemy w prosty i elegancki sposób bezpośrednio do najnowszego przetwornika źródło analogowe takie, jak gramofon (poprzez odpowiedni przedwzmacniacz) i cieszyć się z wygodnego połączenia dwóch torów audio.

Auralic Vega G2.2

Streamer na pokładzie i cała masa istotnych ulepszeń

Nie zapominajmy o tym, że dla większej elastyczności, Vega G2.2 posiada funkcjonalność strumieniowania. A do tego wiele innych ulepszeń, jak wejście eARC. Czy też pełny zestaw złącz Lightning-Ling oraz wejście dla zegara wzorcowego LEO.

Przetwornik cyfrowo-analogowy Auralic Vega G2.2 jest już dostępny w cenie 36.800 złotych.

Źródło: informacja prasowa MIP