s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

EverSolo DMP-A6 Master Edition

news |
niezdefiniowano - EverSolo DMP-A6 Master Edition

Od września będzie dostępna na naszym rynku długo oczekiwana specjalna wersja odtwarzacza sieciowego EverSolo DMP-A6 Master Edition.

Już teraz można zamówić wersję Master Edition odtwarzacza EverSolo DMP-A6 u oficjalnych sprzedawców tej marki. A czym różni się ta wypasiona wersja od standardowej? Otóż DMP-A6 Master Edition zaopatrzony jest w wyższej jakości układ zegara w postaci 2 oscylatorów Accusilicon femtosekundowych z lepszą redukcją szumów i bardzo niskim jitterem. Bardziej stabilny i dokładny sygnał audio z zegarów przyczynia się do poprawy jakości dźwięku. Dokładność i stabilność zegara jest szczególnie ważna w systemach o wysokiej rozdzielczości dźwięku, gdzie najmniejsze zakłócenia mogą być słyszalne.

EverSolo DMP-A6 Master Edition może również poszczycić się specjalnym wzmacniaczem operacyjnym dźwięku SoundPlus Texas Instruments OPA1612 o niskim poziomie szumu i bardzo niskich zniekształceniach na poziomie 1KHz 0,000015%. Takie świetne parametry techniczne przekładają się na bardziej precyzyjny dźwięk ze zwiększonym zapasem mocy i bardziej zmaksymalizowanym zakresem dynamicznym. Dodatkowo specjalistyczny układ OPA1612 odpowiada za bardziej stabilne wzmocnienie oraz lepszą dynamikę.

EverSolo DMP-A6 Master Edition

Wisienką na torcie wersji Master Edition są nieznaczne, ale istotne zmiany w wyglądzie urządzenia np. w postaci przepięknego złotego podświetlenia potencjometru oraz złotych zdobień widocznych na froncie urządzenia.

Cena odtwarzacza sieciowego EverSolo DMP-A6 Master Edition została ustalona na 5.799 złotych.

Źródło: informacja prasowa Instal Audio