s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Denon AVR-X1800H

news |
niezdefiniowano - Denon AVR-X1800H

Nowy amplituner AV Denon AVR-X1800H przenosi emocje towarzyszące seansom kinowym do średniej wielkości pomieszczeń naszych domów.

Denon zapowiedział przystępny cenowo 7.2-kanałowy amplituner audio-wideo AVR-X1800H 8K. Nowy amplituner zaprojektowano z myślą o średniej wielkości pomieszczeniach oferujący dźwięk 3D oraz wysokej jakości obraz 8K.

Denon AVR-X1800H

Dzięki wysokowydajnemu siedmiokanałowemu wzmacniaczowi, który wypełnia pomieszczenie otaczającym dźwiękiem 3D z Dolby Atmos i DTS:X oraz trzem wejściom HDMI 8K zapewniającym nieskazitelną jakość obrazu UHD, AVR-X1800H został stworzony, by dostarczyć niezrównane wrażenia z filmów, muzyki i gier w średniej wielkości pomieszczeniach, oferując:

  • Immersyjne doznania muzyki i filmów dzięki Dolby Atmos i DTS:X. Zarówno technologie Dolby, jak i DTS dodają wirtualne efekty dźwięku górnego i przestrzennego, dzięki czemu znajdziesz się w samym sercu akcji na ekranie korzystając z konfiguracji głośników 7.1, 5.1 lub 2.1, bez potrzeby stosowania dedykowanych głośników górnych lub surround. Ponadto, upmixer Dolby Surround i DTS Neural:X optymalizuje starsze treści, więc niezależnie od tego, czego słuchasz, brzmienie jest tak wysublimowanie, jak to tylko możliwe.
  • Zaawansowane kino domowe 8K i gry nowej generacji dzięki zaawansowanej sekcji HDMI AVR-X1800H. Trzy z sześciu wejść HDMI i jedno wyjście są dedykowane do 8K, z obsługą 8K/60Hz, HLG, HDR, Dolby Vision, HDR10+ i Dynamic HDR pass-through o przepustowości do 40 Gb/s. Dla graczy, każda sesja jest na wyższym poziomie dzięki obsłudze 4K120, zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), szybkiego transportu klatek (QFT) i automatycznego trybu niskiego opóźnienia (ALLM), zapewniając płynną rozgrywkę bez opóźnień po połączeniu z kompatybilną konsolą do gier.
  • Strumieniowe odtwarzanie muzyki w wysokiej rozdzielczości w całym domu przez Wi-Fi, Bluetooth i Apple AirPlay 2. Łączność bezprzewodowa z najpopularniejszymi streamingowymi serwisami muzycznymi, w tym Spotify, Amazon Music HD, Tidal i wieloma innymi, jest łatwiejsza niż kiedykolwiek dzięki technologii HEOS Built-in.
  • Perfekcyjnie dostrojony amplituner AVR-X1800H obsługuje siedem głośników wykorzystując wysokoprądowe wzmacniacze na wszystkich kanałach i dostarczając do 145W mocy na kanał. Najnowszy amplituner AVR czerpiący z ponad 110 lat wiedzy i doświadczenia firmy Denon jest przeznaczony zarówno dla miłośników kina, jak i audiofilów, oferując wejścia CD i Phono, które ułatwiają wydobycie tego, co najlepsze z fizycznych nośników.
Denon AVR-X1800H

Amplituner Denon AVR-X1800H (dostępny również jako AVR-X1800H DAB z wbudowanym tunerem DAB) kosztuje 3.849 złotych (3.999 złotych za AVR-X1800 DAB) i będzie dostępny w sprzedaży od września 2023 roku.

Źródło: informacja prasowa Horn Distribution