s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

EverSolo DMP-A6

news |
niezdefiniowano - EverSolo DMP-A6

Bardzo rzadko na rynku audio zdarza się żeby nowa marka w krótkim czasie tak bardzo namieszała, w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

O debiutującej niedawno na rynku marce EverSolo, mającej w swojej ofercie zaledwie dwa wzmacniacze i jeden streamer, zrobiło się bardzo głośno. Entuzjastyczne recenzje w prasie branżowej i opinie zamieszczane w sieci przez użytkowników urządzeń tej marki, zrobiły swoje. Odtwarzacz sieciowy EverSolo DMP-A6 stał się hitem sprzedażowym na całym świecie, a podaż nie nadąża za popytem.

Również w Polsce ten streamer zaczął się sprzedawać jak ciepłe bułeczki, co spowodowało braki w magazynach polskiego dystrybutora. Ale dobra informacja jest taka, że do naszego kraju dotarła duża dostawa tego wyczekiwanego sprzętu, który aktualnie jest jest dostarczany do autoryzowanych punktów sprzedaży.

EverSolo DMP-A6

Skąd wzięła się tak duża popularność EverSolo DMP-A6? Odpowiedź jest prosta – rewelacyjny stosunek do jakości i możliwości produktu do jego ceny, która wynosi 3.999 złotych. Niebawem zamieścimy test DMP-A6, ale chętnie poznamy opinie tych, którzy są już posiadaczami tego urządzenia lub mieli możliwość zetknąć się z nim osobiście.

W urządzeniu zastosowano mi.in. podwójny układ DAC ES9038Q2M, ośmiordzeniowy układ XMOS XU316 ze wsparciem MQA, wbudowany niskoszumowy zasilacz oraz ogromny dotykowy wyświetlacz LCD. DMP-A6 dzięki pełnej obsłudze radia internetowego (TuneIn Radio i Audials Play) i serwisów Tidal, Spotify, Apple Music, Qobuz, Amazon, Deezer, Napster jest wstanie zapewnić niezrównaną, funkcjonalność w segmencie cyfrowego przesyłania audio.

EverSolo DMP-A6

W pełni zbalansowana konstrukcja urządzenia przekłada się na lepszą odporność na zakłócenia, poprawę separacji kanałów oraz wyższą i bardziej spójną jakość dźwięku. Odtwarzacz obsługuje Spotify Connect, Tidal Connect z MQA, Roon Ready i technologie Apple Air-Play 2 i Bluetooth z AptX a także posiada możliwość odtwarzania i zgrywania płyt CD.

Odtwarzacz sieciowy EverSolo DMP-A6 jest dostępny w najlepszych salonach Audio w Polsce. Więcej informacji o odtwarzaczu sieciowym znajdziecie na dedykowanej stronie dystrybutora.

Źródło: informacja prasowa Instal Audio