s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Astell&Kern SR35

news |
niezdefiniowano - Astell&Kern SR35

Nowy mobilny odtwarzacz Astell&Kern SR35 wyróżnia się niewielkimi rozmiarami, dużymi możliwościami i świetnym brzmieniem.

Astell&Kern SR35 to odtwarzacz, który dziedziczy najlepsze cechy z modelu SR25 MKII i rozwija je tak, aby oferować w swojej klasie nie tylko najlepsze brzmienie, ale też znakomitą funkcjonalność. To jeden z tych odtwarzaczy, który dedykowany jest nie tylko wszystkim rozpoczynającym swoją przygodę z wysokiej jakości dźwiękiem w wersji przenośnej, ale i tym, którzy chcą mieć świetnie grający odtwarzacz w rozsądnej cenie.

Astell&Kern SR35 to ma poczwórny przetwornik CS43198 marki Cirrus Logic oraz rozwiązanie TERATON ALPHA optymalizujące wiele elementów układu audio tak, aby zaoferować znacząco lepsze właściwości soniczne. Warto nadmienić, że możemy przełączać tryby pracy pomiędzy Dual a Quad DAC, co daje nam możliwość wydłużenia czasu odtwarzania.

Astell&Kern SR35

W nowym SR35 zastosowano także nowe obwody wzmacniacza słuchawkowego, w którym oczywiście mamy topologię w pełni zbalansowaną, wraz z popularnymi wyjściami 2,5 oraz 4,4 mm.

Odtwarzacz ten zaprojektowano tak, aby był on naprawdę praktyczny w codziennym użytkowaniu. To nie tylko niewielka, wynosząca 184 gramy masa, ale także długi czas odtwarzania - aż do 20 godzin.

Astell&Kern SR35

Co więcej, zastosowano także nowy, całkowicie przeprojektowany oraz zoptymalizowany interfejs użytkownika. No i jak zawsze w przypadku marki Astell&Kern – pięknie wyglądającą i świetnie wykonaną obudowę, która sprawia, że odtwarzacz po prosto doskonale leży w dłoni, a jego użytkowanie to czysta przyjemność.

Astell&Kern SR35

Astell&Kern SR35 dostępny jest już w sieci sklepów HiFiPRO i MP3Store a jego cena detaliczna wynosi 4.295 złotych.

Źródło: informacja prasowa MIP