s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Moon 250i v2

news |
niezdefiniowano - Moon 250i v2

Moon wprowadza na rynek drugą wersję bestsellerowej integry 250i z wbudowanym przedwzmacniaczem gramofonowym MM.

Wzmacniacz zintegrowany 250i v2 ma poprawione układy wzmacniające, nową osłonę zasilacza i po raz pierwszy w historii firmy, wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy MM. Jest to analogowy klasyk dizajnu, który oferuje jakość dźwięku, z której słynie Moon.

Fundamentami nowego wzmacniacza Moon 250i v2 są poprzednie, wielokrotnie nagradzane modele. Poprawiony układ wzmocnienia przekłada się na wyższą jakość dźwięku, a dodanie przedwzmacniacza gramofonowego MM zwiększa funkcjonalność urządzenia. Gramofon możemy teraz podłączyć bezpośrednio do 250i, co oszczędza miejsce na półce, zmniejsza koszty systemu oraz pozwala słuchaczowi cieszyć się naturalnym i precyzyjnym dźwiękiem płyt winylowych.

Moon 250i v2

Wszystkie te zmiany zmieściły się w klasycznej obudowie Moon 250i, wzmacniacza zbudowanego w duchu precyzyjnej inżynierii spełniającej najwyższe standardy. Urządzenie charakteryzuje się prostotą obsługi i dostarcza niesamowitą satysfakcję z użytkowania. Dostępny jest w kolorze czarnym lub dwukolorowym: czarnym ze srebrnym wykończeniem.

Moon 250i v2

250i v2 oferuje zarówno piękny płynny, kontrolowany dźwięk, jak i ponadczasowy dizajn. To brama do świata tej kanadyjskiej firmy, dzięki której możemy rozpocząć podróż na księżyc.

Moon 250i v2

Specyfikacja Moon 250i v2:

  • Sześć wejść liniowych
  • Przedwzmacniacz gramofonowy MM
  • Wyjście słuchawkowe typu duży jack (1/4") znajdujące się na przednim panelu
  • Moc wyjściowa w klasie A do 5 W, dająca niezrównany dźwięk
  • Precyzyjnie dopasowane, autorskie tranzystory wyjściowe Moon, dające lepszą odpowiedź basową i dokładniejszą reprodukcję dźwięku
  • Niska temperatura robocza zapewniająca wyjątkowo długą żywotność
  • Sztywna konstrukcja obudowy minimalizująca skutki wibracji zewnętrznych

Cena detaliczna wzmacniacza zintegrowanego Moon 250i v2 wynosi 12.888 złotych.

Źródło: informacja prasowa Audio Center