s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

EverSolo DAC-Z8

news |
niezdefiniowano - EverSolo DAC-Z8

Przetwornik C/A Eversolo DAC-Z8 z przedwzmacniaczem i wzmacniaczem słuchawkowym oparto na XMOS XU316 oraz wydajnym układzie ES9038Pro.

EverSolo DAC-Z8 to przetwornik cyfrowo-analogowy DAC 32 bit/768 kHz DSD512 z przedwzmacniaczem i wzmacniaczem słuchawkowym wyprodukowany przez chińskiego specjalistę od niedrogich, wysokiej jakości odtwarzaczy multimedialnych 4K oraz komponentów Hi-Fi. Wystarczy zapoznać się ze specyfikacją techniczną urządzenia, żeby przekonać się, że przy jego relatywnie niskiej cenie drzemią w nim olbrzymie możliwości. Wystarczy powiedzieć, że EverSolo DAC-Z8 bazuje na zaawansowanym układzie.

XMOS XU316 trzeciej generacji i 32-bitowym ES9038Pro. Akceptuje sygnały DSD 512 Native, PCM do 768kHz 32bit i MQA.

EverSolo DAC-Z8

Na pokładzie ma wejścia cyfrowe: USB-B, USB-C, optyczne, koaksjalne, a jeśli chodzi o wyjścia analogowe to dysponuje: RCA niesymetryczne, XLR symetryczne, audio jack 6,35mm. Łączność bezprzewodową zapewnia Bluetooth 5.0, a bezproblemową obsługę zapewnia dedykowana aplikacja mobilna na Android i iOS, ale w zestawie jest też pilot. Urządzenie ma 3-calowy wyświetlacz LCD i standardowo jest w kolorze czarnym.

EverSolo DAC-Z8

EverSolo DAC-Z8 jest już dostępny w sprzedaży w cenie detalicznej 3.395 złotych. Więcej informacji na stronie dystrybutora.

Źródło: informacja prasowa Instal Audio