s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Naim NSC 222, NAP 250 i NPX 300

news |
niezdefiniowano - Naim NSC 222, NAP 250 i NPX 300

Dzięki nowej linii Classic od Naim Audio stworzysz wyrafinowany system muzyczny, o jakim zawsze marzyłeś.

Firma Naim Audio rozpoczęła działalność w 1973 roku z prostym celem: doświadczyć muzyki odtwarzanej w jej najprawdziwszej i najczystszej formie. Oznaczało to przesunięcie granic tego, co jest wykonalne, zastosowanie obsesyjnej dbałości o szczegóły w dążeniu do muzycznej autentyczności. Pół wieku później, cel końcowy nadal zaczyna się od muzyki, która ma wywoływać w nas emocje.

Zaprojektowana i skonstruowana przez specjalistów w Anglii, linia Naim Classic jest wykonana ze starannością, aby służyć przez lata. Wyrafinowane, a jednocześnie proste w obsłudze, te trzy ponadczasowe produkty mają za zadanie zapewnić Ci lata przyjemności słuchania.

Naim NSC 222

Rozpocznij swoją muzyczną podróż Naim New Classic od NSC 222: przedwzmacniacza z wbudowanym streamerem o wielu funkcjach, bez kompromisów w kwestii jakości dźwięku. Ciesz się wyjątkową wydajnością ze Spotify, Tidal, Qobuz i innymi serwisami, światem radia internetowego lub podłącz gramofon, aby usłyszeć więcej ze swojej kolekcji winyli. NSC 222 wyposażony jest w wzmacniacz słuchawkowy, powstały w oparciu o wielokrotnie nagradzany Uniti Atom Headphone Edition.

Naim NSC 222

Wszystko czego słuchasz jest atrakcyjnie wyświetlane na kolorowym ekranie NSC 222. Kontroluj go łatwo za pomocą aplikacji Focal & Naim App, inteligentnego pilota zdalnego sterowania Zigbee (pilot nie musi widzieć odbiornika) lub poprzez samo urządzenie: podświetlana regulacja głośności sprawia dużą radość użytkowania urządzenia.

Naim NAP 250

Przedwzmacniacz NSC 222 można sparować z jego idealnym partnerem: wzmacniaczem mocy NAP 250. Jest to dwukanałowa konstrukcja o mocy 100W na kanał, z pełną regulacją mocy. Produkowany nieprzerwanie od 1975 roku, NAP 250 zyskał status ikony. Wyposażony w technologię trickle-down z flagowego wzmacniacza Statement firmy Naim, nowy model szóstej generacji dostarcza więcej mocy, jeszcze lepszą wydajność i większą elastyczność w dopasowaniu do systemu.

Naim NAP 250/Naim NPX 300

Naim NPX 300

Muzyczne doświadczenie można przenieść na wyższy poziom dzięki zasilaczowi NPX 300. Stanowi on natychmiastowy upgrade dla przedwzmacniacza strumieniowego NSC 222. Wyłącza on wewnętrzny zasilacz, redukując poziom szumu i zapewniając doskonałą, czystą moc.

Źródło: informacja prasowa FNCE S.A.