s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Fezz Audio w dystrybucji Q21

news |
niezdefiniowano - Fezz Audio w dystrybucji Q21

Fezz Audio to marka polskich urządzeń audio, która jest obecna na rynku od 2015 roku i zdołała podbić serca wielu audiofilów na całym świecie.

Pierwszymi urządzeniami pod szyldem Fezz Audio były wzmacniacze lampowe z Silver Luna na czele, który idealnie trafił w gusta audiofilów lubiących ciepłe lampowe brzmienie a nie dysponujących walizką pieniędzy. Potem zaczęły powstawać kolejne projekty, coraz bardziej zaawansowane i bardziej dopracowane. Z czasem oferta firmy powiększyła się o wzmacniacze tranzystorowe, jak również akcesoria audio.

Produkty marki Fezz Audio da się określić w kilku słowach: solidność wykonania, bezawaryjność, nowoczesny design i wysoka jakość dźwięku za relatywnie nieduże pieniądze.

Fezz Audio w dystrybucji Q21

Wraz z rozpoczęciem nowego roku oficjalnym dystrybutorem wszystkich produktów Fezz Audio została doświadczona firma Q21 z Pabianic.

Fezz Audio w dystrybucji Q21

Zbiegło się to z wprowadzeniem całej nowej serii produktów Evolution. Teraz urządzenia poza tym że świetnie grają, to także wyjątkowo atrakcyjnie wyglądają. To lata pracy konstruktorów i designerów aby stworzyć tak spójną serię produktów.

Źródło: informacja prasowa Q21