s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

StormAudio w ofercie Audio Center

news |
niezdefiniowano - StormAudio w ofercie Audio Center

Audio Center Poland poszerzył swoją ofertę o urządzenia marki StormAudio specjalizującej się w rozwiązaniach wielokanałowych.

StormAudio to główna marka francuskiej firmy Immersive Audio Technologies założonej przez ludzi z pasją, którzy projektują i produkują urządzenia do imersyjnego przeżywania muzyki i filmu dedykowane kinom domowym wysokiej klasy na całym świecie.

W ofercie StormAudio znajdziemy zarówno procesory dźwięku przestrzennego, jak i wzmacniacze wielokanałowe. Od 1 września jej produkty znajdą się w ofercie Audio Center Poland, wyłącznego przedstawiciela StormAudio w Polsce.
StormAudio w ofercie Audio Center
Procesory StormAudio wyposażone są w pełni konfigurowalną i aktualizowaną platformę. Model ISP ELITE Mk 3 oferuje immersyjne dekodowanie do 24 dyskretnych kanałów (Dolby Atmos, DTS:X Pro, Auro 3D i IMAX Enhanced) oraz ekspander otoczenia StormXT, korekcję akustyki pomieszczenia: Dirac Live & Bass Control (w zestawie licencja Premium) oraz specjalistyczne zarządzanie basem z routingiem basów. Z kolei model ISP CORE 16 obsługuje 16 kanałów.
StormAudio w ofercie Audio Center
Do procesorów można podłączyć jeden z dwóch wzmacniaczy - PA 8 Ultra lub PA 16. Pierwszy z nich jest 8-kanałowym wzmacniaczem Ultra High Power o mocy 8 x 200 W/8 Ω, 8 x 400 W/4 Ω, 4 x 800 W/ 4-8 Ω (tryb zmostkowany – na parę), a drugi wzmacniaczem 16-kanałowym High Power Amplifier 16 x 200 W/4-8 Ω. Poza tym firma ma w swojej ofercie kompletny zestaw do kalibracji pomieszczenia, dzięki któremu instalatorzy będą w stanie dokonać pomiarów w czasie rzeczywistym akustyki pomieszczenia.
Źródło: informacja prasowa Audio Center