s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Octavio AMP

news |
niezdefiniowano - Octavio AMP

Kompaktowy system all-in-one będący wysokowydajnym wzmacniaczem stereo z funkcjonalnością odtwarzania muzyki z serwisów streamingowych oraz dysków NAS.

Drugim modelem w aktualnej ofercie Octavio jest system all-in-one o nazwie AMP. Tak właściwie jest to kompaktowy, wysokowydajny wzmacniacz z zaawansowaną łącznością sieciową, który pozwala cieszyć się muzyką bez względu na to, jak i gdzie jest przechowywana. Octavio AMP to wszechstronne urządzenie, które oferuje muzykalne brzmienie.

Stopień wzmacniacza Octavio AMP wykorzystuje układ TPA3250, który pozwala na uzyskanie mocy 2 x 35W przy 8 Ω (wersja z zasilaczem 24V) lub 2 x 65 W przy 8Ω (wersja z zasilaczem 32V). Oprócz zaawansowanej łączności bezprzewodowej AMP zapewnia również łączność przewodową w celu łatwej integracji z istniejącym systemem audio. Otrzymujemy dwa wejścia stereo RCA, cyfrowe wejście optyczne, port USB-A, złącze Ethernet oraz łączność Wi-Fi i Bluetooth 5.0.
Octavio AMP
Po stronie wyjściowej urządzenie oferuje terminale głośnikowe oraz wyjście dla subwoofera. Octavio AMP daje użytkownikowi dostęp do muzyki niezależnie od tego, czy pochodzi ona z serwisu strumieniowego, czy jest przechowywana lokalnie, na serwerze NAS lub w pamięci smartfona. W pakiecie dostajemy kompatybilność z systemami AirPlay 2, Spotify Connect i Tidal Connect.
Octavio AMP
Octavio AMP wykorzystuje autorską technologię Sound Filter, która analizuje sygnał audio na wejściu i porównuje go z sygnałem wyjściowym, aby wyeliminować zniekształcenia w czasie rzeczywistym. Całość zamknięta jest w eleganckiej, wykonanej z metalu obudowie o wymiarach 40x200x200mm. AMP zmieści się praktycznie wszędzie. Aby stworzyć w pełni funkcjonalny system stereo, wystarczy podłączyć do niego głośniki.
Octavio AMP
Octavio AMP oferowany jest z dwoma zasilaczami – mniejszym (24V) i większym (32V). W pierwszym przypadku cena wynosi 3.299 złotych, a za zestaw z mocniejszym zasilaczem zapłacimy 3.699 złotych. Firmowe akcesoria można również kupić osobno. Przewody Octavio Jack 3,5mm, Octavio RCA, Octavio Toslink i Octavio Ethernet kosztują odpowiednio 39, 49, 59 i 99 złotych.
Źródło: informacja prasowa Q21