kino domowe

TELEWIZORY PHILIPS Z SERII 9000 LED PRO

news |

Kolejny wielki gracz na rynku RTV zapowiedział wprowadzenie nowej serii telewizorów naszpikowanych najnowszymi technologiami, w tym także 3D.

Kolejny wielki gracz na rynku RTV zapowiedział wprowadzenie nowej serii telewizorów naszpikowanych najnowszymi technologiami, w tym także 3D. Firma Philips w serii 9000 zastosowała m.in. funkcję Ambilight tworzącą charakterystyczną poświatę za telewizorem, którą z powodzeniem wykorzystywano już w poprzednich modelach. Tym razem mamy do czynienia z najnowszą wersją Ambilight Spectra 3 wzbogaconą w stosunku do wcześniejszych o liczbę segmentów podświetlenia, umiejętność rozpoznawania koloru ściany za TV i co za tym idzie dostosowanie kolorów poświaty. Wpływa to na zwiększenie doznań podczas oglądania programów. Modele z serii 9000 są wyposażone w wydajne procesory obrazu Perfect Pixel HD Engine 2010 przetwarzające 500mln pikseli na sekundę przy rozdzielczości Full HD. To z kolei pozwala uzyskać czystszy i ostrzejszy obraz. Ponadto, jeśli chodzi o jakość obrazu, warto wspomnieć o funkcji Bright Pro zapewniającej niezwykle duży współczynnik kontrastu – według danych producenta jest to aż 10.000.000:1. Funkcja 400Hz Clear LCD zapewnia wyjątkowo krótki czas reakcji matrycy – zaledwie 0,5ms. Z kolei funkcja Perfect Natural Motion minimalizuje drgania, pozwalając na bardzo płynne odwzorowanie szybkiego ruchu. Wszystko to w połączeniu z nowoczesnym designem i możliwością wyświetlania trójwymiarowych obrazów w Full HD sprawia, że telewizory Philipsa z serii 9000 to bardzo atrakcyjna propozycja rynkowa. Co ciekawe, wyrafinowany design nie pozbawił tych modeli znakomitych osiągów w kwestii dźwięku, czemu sprzyja system Incredible Surround oraz funkcja Clear Sound. Jak na nowoczesne telewizory przystało, Philipsy umożliwiają dostęp do popularnych serwisów internetowych (Net TV plus łącza Wi-Fi). To jednak nie wszystko – funkcja Wi-Fi MediaConnect pozwala na odtwarzanie plików multimedialnych na ekranie telewizora, a przez łącze DLNA możliwe jest przeglądanie materiałów przechowywanych na komputerze PC i w sieci domowej.
Ceny: 32PFL9705H – 5.099zł (w sprzedaży od maja 2010); 40PFL9705H – 7.899zł (od lipca 2010); 46PFL9705H – 9.599zł (od września 2010).
INFO http://www.philips.pl