s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Rega wraca do Polski

news |
niezdefiniowano - Rega wraca do Polski

Od dziś zasłużona brytyjska manufaktura Rega Research ma nowego dystrybutora w Polsce. Została nim spółka One Audio z Pabianic.

Po krótkim czasie nieobecności, brytyjska firma Rega wraca do Polski za sprawą zupełnie nowego dystrybutora, One Audio. Rega znana jest przede wszystkim z niezwykle popularnych i technicznie zaawansowanych gramofonów z serii Planar, ale jej oferta obejmuje również wkładki gramofonowe, wzmacniacze stereo, odtwarzacze CD, kolumny głośnikowe i dużo więcej.
Założona w 1973 przez Roya Gandy'ego, Rega będzie w przyszłym roku świętować swoje 50-lecie jako jeden z czołowych producentów hifi na świecie. Potwierdzić to mogą niezliczone nagrody branżowe zdobyte na przestrzeni wielu lat.

Rega na zawsze zmieniła rynek gramofonowy na świecie, a firma ta od lat promuje swoje rozwiązania technologiczne oraz filozofię budowy gramofonów, takie jak zastosowanie możliwie najlżejszych plint, czy też niezwykłą precyzję każdego, najmniejszego nawet elementu.
Produkty Regi powstają w całości w Wielkiej Brytanii, gdzie olbrzymią uwagę przywiązuje się do precyzji. Rega to przede wszystkim ludzie, dlatego zdecydowana większość elementów jest wykonywana ręcznie przez doświadczonych pracowników w fabryce na wschód od Londynu.
Nowym dystrybutorem Regi została firma One Audio, mieszcząca się w Pabianicach. Już wkrótce produkty firmy Rega będą możliwe do kupienia w najlepszych salonach audio w Polsce, gdzie spotkają Państwo szeroką ofertę egzemplarzy demonstracyjnych, a przeszkolony personel odpowie na wszelkie pytania oraz skalibruje nowo zakupiony gramofon lub wkładkę gramofonową.
INFO www.regapolska.pl