s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Ultrasone ISAR

news |
niezdefiniowano - Ultrasone ISAR

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Ultrasone ISAR oferują bogatą funkcjonalność, wysoką jakość wykonania oraz krystaliczne brzmienie.

Model ten jest pierwszymi nausznymi słuchawkami bezprzewodowymi marki Ultrasone, które posiadają zintegrowany system aktywnej redukcji hałasów otoczenia. ISAR to jednocześnie słuchawki, które powstały przy wykorzystaniu całego, ponad 30-letniego doświadczenia tej marki w konstruowaniu zaawansowanych słuchawek.

Aktywna redukcja szumów

Profesjonalny hybrydowy system redukcji szumów oferuje eliminację hałasów otoczenia na pozioma do aż -40 dB redukcji. Jednocześnie zawansowany system korzysta z unikanej konfiguracji mikrofonów, które znajdują się wewnątrz i na zewnątrz muszli nausznych. Dzięki temu znacząco poprawiono wykrywanie szumów zewnętrznych, przez co słuchawki lepiej generują sygnał w przeciw fazie, który te szumy usuwa. Ponadto model ISAR posiada też tryb "Ambient Sound", który umożliwia usłyszenie dźwięków z zewnątrz. Co więcej, poziom działanie tego trybu można dostosować pod własne wymagania.
Ultrasone ISAR

Emocjonujące i krystaliczne brzmienie

Ultrasone ISAR to wyjątkowe słuchawki o krystalicznie czystym brzmieniu, które sprawi, że także serca audiofilów zaczną bić znacznie szybciej. Bas jest minimalnie zaakcentowany w tych słuchawkach, a jednocześnie przestronność jest bardzo precyzyjnie odwzorowania. Z kolei system S-Logic oferuje namacalną scenę dźwiękową. Sprawia to, że instrumenty oraz wokalne są wyraźnie umiejscowione w przestrzeni i każdy rodzaj naszej ulubionej muzyki jest reprodukowany z pietyzmem i dbałością o szczegóły.
Ultrasone ISAR
Wbudowany system aż sześciu mikrofonów sprawia, że także połączenia telefoniczne będą niezwykle wyraźnie. Zawansowany system redukcji szumów w trakcie rozmów firmy Qualcomm eliminuje rozpraszające odgłosy połączenia, sprawiające, że teraz nasza mowa będzie wyraźna i zrozumiała.

Łączność Multipoint oraz dotykowa kontrola

Możliwość parowania słuchawek w trybie "Multipoint" oznacza, że słuchawki mogą być równocześnie połączone z dwoma urządzeniami (np. laptop + telefon). Znacząco podnosi to wygodę i funkcjonalność tego modelu.
Ultrasone ISAR
Z kolei zaś przemyślane sterowanie dotykowe sprawia, że regulacja głośności, czy uruchamianie poszczególnych funkcji jest niezwykle intuicyjne oraz wygodne.

Długi czas działania oraz Bluetooth 5.0

Ultrasone ISAR działają do aż 30 godzin na jednym ładowaniu. Samo zaś ładowanie słuchawek do pełnej pojemności baterii trwa niewiele ponad dwie godziny. Najnowszy bezprzewodowy model oferuje też łączność za pomocą najnowszego standardu Bluetooth 5.0 wspierając jednocześnie szeroką gamę kodeków.
Ultrasone ISAR
Słuchawki Ultrasone ISAR są już dostępne w Polsce u autoryzowanych sprzedawców Ultrasone. Można je przetestować w sieci sklepów HiFiPRO i MP3Store. Sugerowana cena detaliczna słuchawek wynosi 849 złotych.
Źródło: informacja prasowa MIP