s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Quad Artera Solus Play w Q21

news |
niezdefiniowano - Quad Artera Solus Play w Q21

Salon Q21 zaprasza na odsłuchy najnowszego systemu all-in-one Artera Solus Play brytyjskiej marki Quad.

Oparty na niedawno zmodernizowanym i bogatym w opcje Artera Solus, Quad Artera Solus Play zawiera uznaną platformę DTS Play-Fi do bezprzewodowego przesyłania dźwięku w wysokiej rozdzielczości. Dzięki tej technologii muzyka jest bezprzewodowo przesyłana w formacie o wysokiej rozdzielczości. Można ją przesyłać strumieniowo z dowolnego źródła w sieci Wi-Fi, w tym smartfonów, tabletów lub komputerów, a także z dysku NAS.

Artera Solus Play jest sterowany przez aplikację, zapewniającą wysokiej jakości bezprzewodowy dźwięk w całym domu, zdolną do strumieniowania muzyki wysokiej rozdzielczości do 24-bitów/ 192kHz i kompatybilny z większością znanych marek audio.
Bezpłatna aplikacja Play-Fi (dostępna na urządzenia iOS, Android i Kindle Fire, komputery PC z systemem Windows oraz smartwatche Apple i Android) to intuicyjna brama do wielu usług muzycznych, w tym Spotify, Tidal, Amazon Music, Deezer, Qobuz, HDtracks, TuneIn, iHeartRadio i SiriusXM. Może ona również obsługiwać Twoją bibliotekę muzyczną przechowywaną na dowolnym dysku NAS zgodnym z DLNA lub serwerze multimediów w tej samej sieci.
Quad Artera Solus Play w Q21
Play-Fi obsługuje szeroką gamę formatów plików, w tym MP3, MP4A, AAC, FLAC, WAV i AIFF. W trybie standardowym, zoptymalizowanym pod kątem przepustowości multiroom, dźwięk jest przesyłany strumieniowo o jakości do 16-bitów/ 48kHz – podobnie jak płyta CD. Włączając tryb krytycznego odsłuchu Play-Fi, dźwięk o wysokiej rozdzielczości do 24-bitów/ 192 kHz może być przesyłany strumieniowo do Artera Solus Play przez Wi-Fi lub kabel Ethernet, bez transkodowania lub downsamplingu.
Istnieją inne sposoby bezprzewodowego strumieniowania muzyki do Artera Solus Play, inne niż za pośrednictwem aplikacji Play-Fi. Użytkownicy Spotify mogą łączyć się bezpośrednio z aplikacji Spotify Connect, jak również mogą strumieniowo przesyłać muzykę ze smartfonów i tabletów bez łączenia się z lokalną siecią Wi-Fi dzięki aptX Bluetooth.
W sercu Artera Solus Play znajduje się ES9018 Sabre32 Reference. Wybitny, 32-bitowy, ośmiokanałowy, hybrydowy, układ Delta-Sigma DAC - fachowo zaimplementowany przez renomowanych inżynierów pracujących w firmie Quad.
Quad Artera Solus Play w Q21
W przypadku odtwarzania płyty CD, szczelinowy mechanizm ładowania buforuje dane z płyty przed przesłaniem ich do sekcji asynchronicznego DAC. Cztery opcje filtrów cyfrowych pozwalają użytkownikom dostosować dźwięk zarówno z płyt CD, jak i zewnętrznych źródeł cyfrowych, do własnego gustu i charakteru materiału źródłowego.
Przedwzmacniacz i stopnie wzmacniacza mocy Artera Solus Play zawierają zbalansowane obwody, krótkie ścieżki sygnału oraz wysokiej jakości komponenty, aby zachować czystość dźwięku. Głośność jest regulowana w domenie analogowej pod kontrolą mikroprocesora, wysyłana bezpośrednio do końcówki mocy dual-mono klasy AB, która dostarcza 2x75W przy 8 omach. Aby zminimalizować zakłócenia, zasilacze lewego i prawego kanału są odizolowane od siebie, a także od reszty systemu.
Istnieje wiele opcji połączeń kablowych. Sześć wejść cyfrowych - dwa koaksjalne, dwa optyczne, USB.
Salon Q21 zaprasza serdecznie na odsłuchy najnowszego system all-in-one QUAD Artera Solus Play. Szczegóły techniczne oraz oferta handlowa dostępne są pod linkiem - https://www.q21.pl/product/search?query=arterasolusplay
Źródło: informacja prasowa Q21