s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Wireworld Silver Sphere 48

news |
niezdefiniowano - Wireworld Silver Sphere 48

Wireworld Cable Technology, jedna z bardziej szanowanych marek w branży wprowadza na rynek nowy kabel HDMI 2.1 Silver Sphere 48.

W nowym kablu Wireworlda zastosowano opatentowaną konstrukcję Uni-Path, wyjątkowo cichy dielektryk Composilex 3 oraz przewodniki ze srebrzonej miedzi OFC, co pozytywnie wpłynęło na obraz i dźwięk. Kabel ten przewyższa branżowe standardy transmisji 48Gbps, zapewniając obsługę wszystkich funkcji HDMI 2.1, w tym rozdzielczości 8K, Dynamic HDR, VRR, HDCP2.3 i Enhanced Audio Return.

Standard Ultra High Speed HDMI2.1 postawił przed kablami HDMI wymóg obsługiwania ekstremalnej szybkości transmisji danych na poziomie 48 gigabitów na sekundę. Podczas gdy prędkość 48G jest wymagana do odtwarzania treści w rozdzielczości 8K nowej generacji, kable UHS zapewniają również pełną funkcjonalność wszystkich poprzednich kabli obsługujących 48G i są zalecane w celu zapewnienia najwyższej niezawodności w wymagających aplikacjach 4K.
Wireworld Silver Sphere 48
Poza wymaganiami HDMI2.1 istnieją dodatkowe problemy techniczne, które wpływają na jakość kabli HDMI. Największą zagrożeniem dla jakości dźwięku jest szum tryboelektryczny generowany przez interakcję przewodników i materiału izolacyjnego. Izolacja Composilex 3. generacji minimalizuje ten szum sprawiając, że dźwięk jest o wiele lepszy niż wcześniej. Większa czystość i gładkość Silver Sphere 48 jest wynikiem intensywnych badań, które bazowały na bezpośrednich porównaniach jakości dźwięku przed i po przejściu sygnału przez kabel.
Wireworld Silver Sphere 48
Opatentowana konstrukcja kabla Uni-Path firmy Wireworld zapewnia doskonałe ekranowanie, które zmniejsza zakłócenia i straty sygnału, zapewniając lepszą wierność i jakość obrazu. Aby jeszcze bardziej poprawić te elementy, przewodniki z miedzi beztlenowej Silver Sphere 48 są pokryte grubą warstwą srebra – proces ten nazywany jest platerowaniem. Ta unikalna struktura kabla jest również bardzo elastyczna, co zapewnia łatwość instalacji i wysoką trwałość. Dzięki tej wyrafinowanej konstrukcji i wyjątkowej izolacji Composilex 3, Silver Sphere 48 zapewnia znacznie lepsze osiągi i brak starzenia się wraz z upływem czasu. Silver Sphere 48 jest dostępny w długościach: 0,6 m, 1 m, 2 m i 3 m.
Źródło: informacja prasowa Audio Center