hi-fi

Cayin IDAC-6 MK2 w Q21

news |
niezdefiniowano - Cayin IDAC-6 MK2 w Q21

Najnowszy hybrydowy przetwornik cyfrowo-analogowy Cayin IDAC-6 MK2 już dostępny w salonie Q21.

Cayin IDAC-6 MK2 to hybrydowy przetwornik cvforowo-analogowy drugiej generacji, zdolny do dekodowania DSD512 i PCM 768kHz. Urządzenie zostało zaprojektowane w celu dostarczania maksymalnych wrażeń brzmieniowych. Jest kompatybilne z wieloma urządzeniami streamującymi muzykę bezpośrednio do przetwornika.

Dzięki nowym kością ESS ES9028Pro przetwornik jest w stanie zdekodować do 32 bitów / 768 kHz, a także DSD512 i DoP256 w trybie natywnym i oferuje sześć wejść cyfrowych: USB Audio, AES/EBU, BNC, Cinch, Toslink i I2S przez mini HDMI. Urządzenie może pracować w dwóch trybach wyjściowych, mających wpływ na charakter brzmienia.
Za pośrednictwem menu iDAC, dostępnym na wyświetlaczu AMOLED o przekątnej 3,95 cala, uzyskujemy dostęp do ustawień takich parametrów, jak wybór odpowiedniego filtra cyfrowego osobno dla PCM i DSD, tryb pracy urządzenia jako przedwzmacniacz z regulowanym wyjście lub tylko DAC i wersję oprogramowania.
Cayin IDAC-6 MK2 w Q21
IDAC-6 MK2 jest częścią serii produktów, która obejmuje także wzmacniacz iHA-6 (wzmacniacz słuchawkowy) oraz iDAP-6 (transport plików USB, DLNA).
Salon stacjonarny Q21 serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na odsłuchy urządzenia. Szczegóły techniczne oraz oferta handlowa pod linkiem: https://www.q21.pl/blog/cayin-idac-6-mk2-juz-dostepny-w-salonie-q21
Źródło: informacja prasowa Q21