kino domowe

STYLOWE TELEWIZORY LG INFINIA ZDOBYWAJĄ NAGRODĘ RED DOT DESIGN

news |

Jury konkursu red dot design award doceniło styl najnowszych telewizorów LG z serii Infinia, przyznając modelom

Jury konkursu red dot design award doceniło styl najnowszych telewizorów LG z serii Infinia, przyznając modelom LG LX9500 oraz LE7500 jedne z najcenniejszych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie.
Od momentu premiery na targach CES w Las Vegas w styczniu tego roku modele LG LX9500 oraz LG LE7500 zaskakują nie tylko możliwościami technicznymi, robią także wrażenie swoim nowoczesnym, ekskluzywnym wyglądem. Ekrany telewizorów stworzonych zgodnie z koncepcją Borderless™ Design otaczają jedynie zminimalizowane ramki, co potęguje nie tylko wrażenia wizualne, ale również sprawia, że nowe modele LG świetnie komponują się z nowoczesną aranżacją przestrzeni.
LG LX9500 wykorzystuje najnowszą technologię wyświetlania obrazów 3D. Podobnie jak w przypadku telewizorów Panasonic czy Samsung efekty 3D możemy oglądać przez okulaty z aktywnymi okularami migawkowymi.
Jury red dot design award doceniło także jednowarstwową konstrukcję LG LX9500
i nowatorski system podświetlania – panele diod LED zlokalizowane są bezpośrednio za ekranem, co sprawia, że obraz jest wyjątkowo jasny i klarowny, a przez to gwarantuje znakomitą jakość odbioru treści w trzech wymiarach.
Red dot design award to kolejne wyróżnienie przyznane LG za niepowtarzalny design telewizorów z linii Borderless™ - na początku roku zdobyły one także nagrody CES Innovations 2010. Podczas targów w Las Vegas LG LX9500 uzyskał 3 nagrody, w tym najbardziej prestiżową - „Best of innovations”
W tym roku o nagrodę powszechnie uznawaną za symbol doskonałości w dziedzinie wzornictwa ubiegało się około 12.000 produktów pochodzących z ponad 60 krajów.
LG LX9500 będzie dostępny na polskim rynku w II kwartale 2010 r, ale recenzji modelu niższego - LG LE8500 z nowej linii Infinia możecie oczekiwać już wkrótce na łamach miesięcznika „Hi-Fi Choice & Home Cinema”
INFO http://www.lge.pl