s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

TAGA Harmony TSW-60

news |
niezdefiniowano - TAGA Harmony TSW-60

Subwoofer TAGA Harmony TSW-60 to kompaktowa konstrukcja z 8" głośnikiem, dolnym portem bas-refleksu oraz wydajnym wzmacniaczem wysokoprądowym.

Wbudowany wzmacniacz klasy A/B korzysta z solidnego układu zasilającego. Zbudowano go z wysokiej jakości komponentów zapewniając wysoką moc wyjściową oraz wydajność, co skutkuje niskimi zniekształceniami, płaską charakterystyką częstotliwościową oraz szybką pracą wzmacniacza z wyraźnie mniejszymi szumami.
Konstrukcja przetwornika pozwala pracować w wysokich amplitudach i szybko reagować na wszelkie zmiany w strukturze sygnału audio. Gniazdo zasilania IEC C14 i wymienny przewód zasilający Schuko-IEC C13 zapewniają lepsze filtrowanie i stabilność zasilania oraz dają możliwość upgrade'u systemu o kabel jakości audiofilskiej w dowolnym momencie.

Subwoofer TSW-60 oferuje mocny, głęboki i dobrze zdefiniowany bas o imponującej dynamice. Wszystko to dotąd nigdy nie było dostępne na tym poziomie cenowym.

Obudowa

Jakość użytych materiałów, a przede wszystkim konstrukcja obudowy mają ogromny wpływ na brzmienie. Udoskonalona technologia TLIE (TAGA Low Interference Enclosures) zwiększa sztywność obudowy i minimalizuje niepożądane zakłócenia i rezonanse. Obudowy TLIE są zrobione z wysokiej gęstości płyt MDF oraz stoją na stabilnych nóżkach, które zapewniają odpowiednią izolację od podłoża.
Ścięte górne krawędzie boczne nie tylko wyglądają nowocześnie i atrakcyjnie, ale działają w celu obniżenia niepożądanych wibracji i dyfrakcji, które mogą negatywnie wpływać na jakość dźwięku. Akustycznie tłumiący materiał zastosowany we wnętrzu obudów eliminuje problem wewnętrznych fal stojących.
Wysokiej jakości wykończenie winylowe jest bardzo trwałe, przyjemne w dotyku, eleganckie i imituje naturalną strukturę drewna.

Głośnik niskotonowy

Przetwornik 203 mm (8") z papierową membraną jest wyposażony w metalowy kosz formowany wtryskowo z powiększonym Φ120 magnesem oraz cewką o dużej wytrzymałości. Papierowa nakładka oraz membrana są ultra- lekkie i sztywne zapewniając bardzo szybki i precyzyjny ruch. Gumowe, elastyczne zawieszenie pozwala na zwiększenie wychyłu membrany. Budowa przetwornika zapewnia przenoszenie dużych mocy, jak również głęboki, precyzyjny i detaliczny bas.
TAGA Harmony TSW-60

Bas-refleks

Port bas-refleksu skierowany jest ku dołowi, dzięki czemu zapewnia wyjątkowe rozproszenie niskich częstotliwości, ich wysoką szybkość oraz niskie turbulencje.
Piankowa zatyczka portu basowego dostarczona w zestawie, pomaga w dostosowaniu basów do własnych preferencji i akustyki pomieszczenia.

Wzmacniacz

Wysokoprądowy wzmacniacz wykorzystuje dobrze zaprojektowane płytki drukowane i wysokiej jakości komponenty, aby zapewnić niezawodność i możliwie najwyższą jakość basów.
Zintegrowany limiter utrzymuje najlepszą wydajność i bezpieczną pracę wzmacniacza i przetwornika niskotonowego nawet przy bardzo wysokich poziomach głośności.
Wysokiej jakości 150W transformator toroidalny zapewnia stabilne dostarczanie mocy, która jest dostępna na wszystkich poziomach głośności.

Specyfikacja TAGA Harmony TSW-60

 • Typ/Konstrukcja: Subwoofer aktywny; 1 przetwornik; Obudowa TLIE
 • Moc wyjściowa wzmacniacza: 95W RMS; 260W szczytowa moc dynamiczna
 • Pasmo przenoszenia: 60 - 150Hz
 • Bas-refleks: Pojedynczy, dolny
 • Przetwornik niskotonowy: 203 mm (8"), membrana papierowa, 6ohm
 • Odcięcie filtra zwrotnicy: 35 - 150Hz (płynnie)
 • Regulacja fazy: 0°, 180°
 • Złącza wejściowe: 1x Line-level (L/R); 1x Subwooferowe (LFE); 1x High-level
 • Zużycie energii: 220V-240V 50/60Hz, 150W / <0,5W (Tryb Czuwania)
 • Wymiary (WxSxG) 312 x 270 x 335 mm (z maskownicą i nóżkami)
 • Waga: 10,2 kg

Subwoofer TAGA Harmony TSW-60 jest oferowany w sugerowanej cenie detalicznej 649 złotych.
Źródło: informacja prasowa Polpak Poland