hi-fi

Cabasse The Pearl Keshi 2.1

news |
niezdefiniowano - Cabasse The Pearl Keshi 2.1

The Pearl Keshi to nowy ultrakompaktowy system muzyczny 2.1 o wyjątkowym wzornictwie francuskiej firmy Cabasse.

System The Pearl Keshi 2.1 łączy w sobie wszystkie cechy hi-endowych rozwiązań stosowanych przez Cabasse, aby pomimo swoich miniaturowych rozmiarów uzyskać wyjątkowe parametry akustyczne, takie jak scena dźwiękowa, obraz stereo i barwa dźwięku. W jego skład wchodzi subwoofer oraz dwa głośniki satelitarne o oryginalnym designie. Wszystko wygląda tak, jakby było zawieszone w powietrzu. System dostępny jest w kolorze czarnym i białym i łatwo integruje się z każdym wnętrzem.

Satelity The Pearl Keshi wyposażono w nowy, opatentowany przetwornik pełnozakresowy o mocy 300W RMS (na kanał). Jego konstrukcja pozwala na duże wychylenia i oddanie wysokiej mocy i doskonałej dynamiki.
Ultracienka membrana o grubości zaledwie 50 mikrometrów, neodymowy magnes i przetwarzanie sygnału w układzie DSP przyczynia się do wiernego oddania barwy oraz zapewnia doskonałą jednorodność brzmienia.
Cabasse The Pearl Keshi 2.1
Tak minimalistyczny system 2.1 jest w stanie dostarczyć 1050W RMS całkowitej mocy (300W dla każdego satelity i 450W dla basu), co pozwala słuchaczowi odczuć bez żadnych zniekształceń pełnię dynamiki utworów muzycznych, od najbardziej subtelnych dźwięków po naprawdę głośne.

Najważniejsze technologie i rozwiązania Cabasse:

 • DEAP – dla zoptymalizowanego sygnału cyfrowego
 • DFE – do optymalizacji dynamiki dźwięku w czasie rzeczywistym (analiza dźwięku, dynamika i głośność). Ta technologia, oparta na sztucznej inteligencji, umożliwia słuchaczowi znalezienie balansu tonalnego w oryginalnym nagraniu, niezależnie od tego, czy słucha przy niskim poziomie głośności, czy głośno na imprezie.
 • CRCS (system automatycznej korekcji pomieszczenia) – mikrofon zintegrowany z głośnikiem w celu optymalizacji dźwięku do danego środowiska odsłuchowego.

Cabasse The Pearl Keshi 2.1

Szlachetne materiały

The Pearl Keshi jest zbudowany z wyjątkowych materiałów, które podkreślają jego wyjątkowość. Ich powierzchnia została pokryta 4 warstwami matowej farby, niezbędnymi do uzyskania idealnego odwzorowania kuli. Głośniki satelitarne i subwoofer wsparte są na chromowanej stalowej podstawie.
Z kolumnami zintegrowano również system mocowania naściennego satelitów, aby umożliwić ich umieszczenie w pięciu wybranych pozycjach.
Cabasse The Pearl Keshi 2.1

Do muzyki, jak i kina domowego

The Pearl Keshi doskonale integruje się z systemem multiroom Cabasse StreamCONTROL i umożliwia odtwarzanie plików audio od MP3, AAC, WMA do plików wysokiej rozdzielczości, takich jak AIFF, FLAC, ALAC. Łączy się z tradycyjnymi źródłami, takimi jak gramofony, odtwarzacze CD, NAS itp., a także z internetowymi serwisami muzycznymi (Qobuz, Tidal, Spotify, Deezer, radia internetowe).

Programowalny pilot Bluetooth

Do systemu dołączony jest pilot zdalnego sterowania o wyrafinowanym i eleganckim wykończeniu oraz ergonomicznej konstrukcji. Mieści się on w dłoni i umożliwia łatwe i intuicyjne sterowanie urządzeniem: regulacja głośności za pomocą obrotowego pierścienia, wybór wejścia, odtwarzanie/pauza, a także możliwość wyboru stacji radiowej lub utworu muzycznego.
Cabasse The Pearl Keshi 2.1

Specyfikacja The Pearl Keshi

 • Maksymalne ciśnienie akustyczne: 115 dB stereo
 • Pasmo przenoszenia: 30 – 23.000 Hz
 • Głośnik średnio-wysokotonowy: Dom55
 • Subwoofer: 17 cm HELD
 • Moc wyjściowa na kanał: 300W RMS/600W
 • Moc wyjściowa subwoofera: 450W RMS/900W
 • Połączenia: Ethernet, WiFi, Bluetooth, Micro USB, SPDIF, 3,5 mm mini-jack
 • Formaty audio: WAV, MP3, AAC, WMA, AIFF, FLAC, ALAC, Ogg, Vorbis, DSD 64/128, WMA lossless
 • DAC: 768kHz/32-bity
 • Dodatkowe funkcje: Multiroom, Automatyczna kalibracja akustyki pomiesczenia
 • Wymiary: 240x220x270mm (subwoofer); 100x80x80mm (satelity)
 • Waga: 6kg (subwoofer); 550g/szt. (satelity)

Cena detaliczna systemu The Pearl Keshi 2.1 wynosi 11.990 złotych.
Źródło: informacja prasowa Audio Center