hi-fi

KOLUMNY PODSTAWKOWE PMC FACT 3

news |

PMC wprowadza na rynek nowe kolumny podstawkowe Fact 3. Jest to konstrukcja dwudrożna, która wyróżnia się przede

PMC wprowadza na rynek nowe kolumny podstawkowe Fact 3. Jest to konstrukcja dwudrożna, która wyróżnia się przede wszystkim zastosowaniem opracowanej przez inżynierów PMC i z powodzeniem wykorzystywanej w innych modelach tej firmy linii transmisyjnej ATL (Advanced Transmission Line). Oprócz wspomagania basu pozwala ona również zwiększyć sztywność obudowy, a tym samym zredukować niepożądane rezonanse i wynikające z nich podbarwienia dźwięku.
W modelu Fact 3, podobnie jak w cieszących się dużą popularnością kolumnach Fact 8, wykorzystano tweeter z miękką kopułką z materiału o nazwie Sonomex oraz dwa 5,5-calowe woofery, dzięki którym bas schodzi do imponujących 35Hz. Za integrację przetworników odpowiada złożona z 14 elementów zwrotnica z filtrami o zboczu 24dB/okt. Wszystkie elementy starannie dobrano i dopasowano, co pozwoliło uzyskać idealne sparowanie kolumn.
Producent oferuje bardzo atrakcyjne wykończenia w postaci drewnianych oklein (do wyboru: Rich Walnut, Natural Oak, Tiger Ebony i Graphite Poplar). FACT 3 są też oferowane w zestawie z eleganckimi podstawkami o dużej sztywności i właściwościach tłumiących.
INFO http://www.mjaudiolab.pl