hi-fi

Audiomica Excellence Black & White Edition

news |
niezdefiniowano - Audiomica Excellence Black & White Edition

Edycja Black & White to najnowsze kable marki Audiomica z serii Excellence, które oprócz walorów sonicznych wyróżnia ciekawy czarno-biały design.

Audiomica zaprezentowała nową wersję cieszących się dużą popularnością kabli z serii Excellence. Za jej powstaniem głównie stoją oczekiwania i potrzeby klientów z Azji.

Wersja Black & White opiera się na wprowadzeniu nowej kolorystyki i subtelnych zmianach w wyglądzie przewodów. Warto przypomnieć, że w 2018 roku seria Excellence została poddana znaczącym modyfikacjom. Wprowadzono nowe wtyki, wdrożono technologię podwójnego rodowania w procesie DCP (dla uzyskania grubszej powłoki rodu) oraz zastosowano mufy antystatyczne z opatentowanego materiału POM - C AP50TM.
Audiomica Excellence Black & White Edition
Nowy wygląd edycji Black & White wyróżnia czarny oplot oraz czarne mufy antystatyczne z nowymi oznaczeniami i uwzględnioną kierunkowością przewodów, jak również zastosowanie wtyków z nowym korpusem o właściwościach antystatycznym w wersji RCA.
Audiomica Excellence Black & White Edition
Obecnie dla wszystkich interkonektów z serii wprowadzono możliwość wyboru wersji: Standard, Premium lub Luxury. Teraz klient może zamówić przewód z filtrem DFSS (Premium) lub TFSS (Luxury). Dedykowane filtry zapewniają doskonałą ochronę przed elektrycznością statyczną oraz eliminują mikroładunki na powierzchni przewodu. Pomaga to w bezstratnej transmisji sygnału.
Audiomica Excellence Black & White Edition
Więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.audiomica.com oraz profilach społecznościowych marki Audiomica.
Źródło: informacja prasowa Audiomica