s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Buchardt Audio S400 MKII

news |
niezdefiniowano - Buchardt Audio S400 MKII

Kultowe monitory Buchardt Audio S400 doczekały się drugiego wcielenia. Oferują bogatsze w szczegóły brzmienie oraz obszerniejszą scenę stereo.

Mimo identycznego wyglądu zapewniają jednak zupełnie inne doznania muzyczne i wyraźną poprawę w wielu aspektach dźwięku w stosunku do swojego poprzednika. Producent postawił jeszcze bardziej, niż w poprzednim modelu, na muzykalność i rozmach sceny dźwiękowej. Natomiast bas będący niejako znakiem firmowym Buchardt Audio pozostał na tym samym, zaskakująco wysokim poziomie, jak na konstrukcje podstawkowe.
Zmiany w Buchardt Audio S400 MKII objęły zarówno zwrotnicę, obudowę, jak również głośnik niskotonowy. W przypadku zwrotnicy zastosowano starannie dobrane, wysokiej jakości komponenty. Natomiast głośnik niskotonowy to nowa 6-calowa konstrukcja zapewniająca jeszcze więcej emocji podczas słuchania muzyki bogatej w instrumenty operujące w najniższym paśmie.

Najnowsze Buchardt Audio S400 w wersji MKII oferują odczuwalną poprawę jakości pod względem szerokości i głębokości sceny. Z kolei za sprawą przeprojektowanej zwrotnicy brzmienie jest bogatsze w szczegóły, a góra pasma nie jest tak agresywna. Dzięki temu brzmienie odbieramy jako bardziej relaksujące.
Buchardt Audio S400 MKII
Kolumny może ustawić blisko ściany i nie odbije się to niekorzystnie na jakości brzmienia. Co ciekawe, w razie potrzeby, można je także ustawić do góry nogami. Świetnie zgrają się ze wszystkimi typami wzmacniaczy.


Buchardt Audio S400 MKII
Kolumny Buchardt Audio S400 MKII dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i orzechowej.
 Ich cena detaliczna wynosi w zależności od kolorystyki od 8.998 złotych za parę, natomiast obecnie istnieje możliwość zakupu kolumn w ofercie przedsprzedaży w cenie od 8.198 złotych za parę. Link do oferty kolumn: https://www.q21.pl/product/search?query=Buchardts400mk2


Źródło: informacja prasowa Q21