hi-fi

Klipsch Cornwall IV w Q21

news |
niezdefiniowano - Klipsch Cornwall IV w Q21

To mogą być kolumny na całe życie? Salon Q21 zaprasza wszystkich chętnych na odsłuchy kultowej konstrukcji Klipsch Cornwall IV.

Marki Klipsch nie trzeba nikomu przedstawiać, to klasa sama w sobie! Głośniki zaprojektowano i wykonano w USA, a na szczególną uwagę zasługują: przetworniki (Cornwall IV wykorzystuje całkowicie nowy średniotonowy przetwornik kompresyjny K-702 z poliimidową membraną zapewniającą wyjątkową szczegółowość i dynamikę, szeroki zakres pokrycia i płaską charakterystykę częstotliwości w szerokim zakresie) oraz porty Tracktrix pozwalające na szybkie wyprowadzenie powietrza z obudowy, a uzyskana w ten sposób redukcja szumu wewnątrz portów zapewnia intensywniejsze niskie częstotliwości.

Kolumny sprzedawane są w idealnie dopasowanych parach. W Klipschach mamy do czynienia z tak perfekcyjnym dopasowaniem, że głośniki z pary są praktycznie identyczne.
Klipsch Cornwall IV w Q21
Obudowy powstają przy użyciu najwyższej jakości klejów oraz elementów złącznych, co gwarantuje solidność konstrukcji i jej długowieczność.
Klipsch Cornwall IV w Q21
Możnaby wymieniać wiele zalet, ale tak naprawdę najważniejsze jest niepowtarzalne brzmienie. Dlatego obsługa salonu Q21 zaprasza do swoich sal odsłuchowych na testy przeróżnych konfiguracji. Do dyspozycji mnóstwo sprzętu dostępnego na miejscu oraz pyszna kawa.
Klipsch Cornwall IV w Q21
Cena kolumny Klipsch Cornwall IV wynosi 15.749 złotych za sztukę. Pełna specyfikacja oraz możliwość kupna na stronie salonu Q21 - https://www.q21.pl/klipsch-cornwall-iv-orzech.html
Źródło: informacja prasowa Q21