hi-fi

Bang & Olufsen Beoplay EQ

news |
niezdefiniowano - Bang & Olufsen Beoplay EQ

W ofercie Bang & Olufsen pojawiły się pierwsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne z adaptacyjną aktywną redukcją hałasu.

Słuchawki Beoplay EQ stworzono z myślą o luksusowym codziennym użytkowaniu. Łączą w sobie najnowocześniejszą technologię, komfort i trwałość, a także pierwszorzędną czystość rozmów dzięki technologii beamformingu. Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, dojeżdżasz do biura, czy podróżujesz po świecie, Beoplay EQ to idealny, kieszonkowy towarzysz, który pozwoli Ci uciec od hałasu codziennego życia.

Doskonałe brzmienie i układ ANC

Aby osiągnąć maksymalny efekt redukcji szumów, Bang & Olufsen zastosował system Adaptive ANC, który łączy aktywną redukcję szumów z doskonałym uszczelnieniem pasywnym, skutecznie blokując hałas z zewnątrz. Dedykowany chip ANC DSP i sześć mikrofonów pozwalają na automatyczne dostosowanie poziomów ANC, aby stworzyć płynne wrażenia dźwiękowe. Dodatkowo mikrofony tworzą najlepszą technologię kierunkowego kształtowania wiązki, co przekłada się na krystalicznie czystą jakość rozmów i mowy.
Bang & Olufsen Beoplay EQ
Precyzyjnie dostrojony przez uznanych inżynierów dźwięku Bang & Olufsen, Beoplay EQ oferuje potężne i autentyczne wrażenia słuchowe. Użytkownicy mogą zanurzyć się w muzyce dzięki nawet 20 godzinom całkowitego czasu odtwarzania z ładowaniem w etui i 6,5 godzinom odtwarzania z włączonym systemem ANC.
Dzięki funkcji szybkiego ładowania Bang & Olufsen, Beoplay EQ może być szybko ładowany przez 20 minut, a użytkownik otrzyma kolejne 2 godziny odtwarzania.
Bang & Olufsen Beoplay EQ

Wzornictwo klasy premium

Słuchawki są dostępne w kolorze czarnym antracytowym i piaskowym złotym. Luksusowe, ale funkcjonalne, Beoplay EQ zapewniają wygodne i bezpieczne dopasowanie dzięki niewielkiemu i ergonomicznemu kształtowi słuchawek. Są one odporne na pot i wodę oraz wyposażone w wymienne końcówki w różnych rozmiarach, dzięki czemu pasują do różnych uszu, co sprawia, że są idealne do dojazdów do pracy i długotrwałego noszenia.
Etui z certyfikatem Qi i funkcją bezprzewodowego ładowania jest wykonane z aluminium klasy kosmicznej, tworząc niezwykle wytrzymały i luksusowy produkt. Kompaktowa obudowa została zaprojektowana tak, aby była jak najmniejsza i z łatwością mieściła się w kieszeni podczas podróży.
Bang & Olufsen Beoplay EQ

Bezproblemowa interakcja

Doskonałe specyfikacje techniczne Beoplay EQ zapewniają bezproblemową łączność bezprzewodową z aptX adaptive, najnowszym Bluetooth 5.2 i IP54. Proces konfiguracji jest jeszcze łatwiejszy zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i Apple, dzięki dołączonym licencjom Microsoft Swift Pair i Made for iPhone.
Bang & Olufsen Beoplay EQ

Ceny i dostępność

Beoplay EQ w kolorze Black Anthracite i Sand Gold Tone w cenie 1.899 złotych dostępne w dystrybucji od 19 sierpnia.
Źródło: informacja prasowa Horn Distribution