s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Rega Planar 1 (2021) w Q21

news |
niezdefiniowano - Rega Planar 1 (2021) w Q21

Salon Q21 zaprasza na odsłuchy najnowszej wersji gramofonu Rega Planar 1, w którym m.in. zastosowano zaawansowany pasek EBLT oraz dodano dwa matowe wykończenia w czerni i bieli.

Nowa Rega Planar 1 wyróżnia się niezwykle łatwą konfiguracją, przy jednoczesnym zachowaniu precyzji obsługi. To idealny gramofon zarówno dla wszystkich miłośników winylu, jak i dla osób zaczynających swoją przygodę z czarnymi płytami. Nawet jeżeli pierwszy raz w życiu trzymasz winyl w ręku, to bez najmniejszego problemu uruchomisz i wykorzystasz pełen potencjał nowej Regi Planar 1.

Wersje 2021 zawierają pasek EBLT, znany z wyższych modeli gramofonów Rega. Zapewnia on zdecydowanie większą dokładność i poprawia przełożenie prędkości obrotowej silnika na talerz. Ramię RB110 wyposażone jest w łożysko, o bardzo wysokiej precyzji i obciążnik 111g typu Plug & Play oraz automatyczną regulację odchylenia, dzięki czemu ramie jest ustawione i gotowe do użycia już przy pierwszym wyjęciu z pudełka.
gramofon Rega Planar 1 (2021)
Planar 1 jest standardowo wyposażony w karbonową wkładkę Rega, która jest zarówno sztywniejsza, jak i bardziej ergonomiczna, co zapewnia lepszą funkcjonalność. Dzięki schowanemu włącznikowi sieciowemu, całość wygląda gustownie i estetycznie. Na cokole znajdziemy tylko ramię oraz fenolowy talerz (23mm), o wyższej masie, dający efekt koła zamachowego, który poprawia stabilność prędkości oraz gwarantuje, że dźwięk w pełni odzwierciedla intencje twórcy. Specjalnie zaprojektowane nóżki zwiększają stabilność i zmniejszają przenoszenie wibracji. W zestawie znajduje się również niezwykle dyskretna osłona z konstrukcją na zawiasach.
Nowa seria Planar świetnie współgra z wieloma kolumnami i wzmacniaczami. Specjaliści z salonu Q21 pomogą dobrać idealne rozwiązanie. Oferta gramofonów Rega Planar (ver. 2021) dostępna pod linkiem - https://www.q21.pl/product/search?query=planar1ver2021
Źródło: informacja prasowa Q21