s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

IsoAcoustics Aperta Sub

news |
niezdefiniowano - IsoAcoustics Aperta Sub

IsoAcoustics zaprezentował podstawkę Aperta Sub izolującą akustycznie subwoofer od podłogi, co przekłada się na czytelność i przejrzystość basu.

Najnowsza podstawka IsoAcoustics Aperta Sub odizolowuje subwoofery od powierzchni, zapobiegając fizycznemu przekazywaniu energii, co mogłoby powodować odgłos stukania w pomieszczeniu i przeszkadzać sąsiadom. Opatentowana izolacja IsoAcoustics minimalizuje także ryzyko przenoszenia wibracji subwoofera na podłogę i z powrotem do obudowy subwoofera. Wyeliminowanie wpływu tych wibracji zwiększa przejrzystość i czytelność basu.

Z myślą o użytkownikach, którzy mają w swoich pokojach dywany, IsoAcoustics dodaje do modelu Aperta Sub specjalne podkładki dywanowe. Krążki te zapewniają silne połączenie poprzez wykładzinę, aby zapewnić solidną podstawę dla Aperty Sub.
IsoAcoustics Aperta Sub
Podstawka Aperta Sub jest smukłą konstrukcją o szerokości 265 mm, głębokości 290 mm i wysokości zaledwie 33 mm. Model ten został zaprojektowany z myślą o współpracy z subwooferami o masie do 36,3 kg, wyposażonych w głośniki promieniujące do przodu lub na bok. Innowacyjny kształt pozwala umieścić Aperta Sub bezpośrednio pod obudową subwoofera, bez kolidowania z nóżkami samego subwoofera.
IsoAcoustics Aperta Sub
Z dużym przetwornikiem odtwarzającym niskie częstotliwości, subwoofer generuje dużą ilość energii, która może wchodzić w interakcję z powierzchnię podłogi, zakłócając w ten sposób działanie innych komponentów audio i/lub powodując dyskomfort u sąsiadów. Aperta Sub zapewnia wysoki stopień izolacji i zwiększa przejrzystość zniekształconych niskich tonów, odwzorowując prawdziwy, czysty dźwięk. Unikatowe opatentowane izolatory mają kierunkową charakterystykę i zostały zaprojektowane tak, aby przy logo skierowanym do przodu, przeciwdziałały bocznym odchyleniom i oscylacjom, zwiększając tym samym precyzję i ostrość dźwięku.
IsoAcoustics Aperta Sub
IsoAcoustics Aperta Sub już wkrótce trafi do sprzedaży. Poglądowa cena detaliczna podstawki wyniesie 769 złotych.
Źródło: informacja prasowa Audio Klan