hi-fi

Naim Uniti Atom Headphone Edition w Q21

news |
niezdefiniowano - Naim Uniti Atom Headphone Edition w Q21

Salon Q21 serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na premierowe odsłuchy słuchawkowego systemu all-in-one Naim Uniti Atom Headphone Edition.

Uniti Atom Headphone Edition został w pełni przeprojektowany, aby zaoferować optymalną jakość odsłuchu. Wykorzystując technologię trickle-down ze swojego flagowego wzmacniacza Statement, Naim opracował nowy dyskretny wzmacniacz słuchawkowy, zdolny do zasilania nawet najbardziej zaawansowanych słuchawek.
Zoptymalizowana pod kątem słuchawek wersja systemu Unity Atom brytyjskiego specjalisty od sprzętu muzycznego, łączy w sobie urządzenie do transmisji strumieniowej dla platform takich jak TIDAL i Spotify z wysokiej jakości wzmacniaczem słuchawkowym i nie tylko.

Obsługuje do 24 bitów/384 kHz WAV, FLAC i AIFF, a także ALAC. W przypadku plików MP3 i AAC dostępna jest obsługa do 48 kHz/320 kbitów (16 bitów) oraz do 48 kHz (16 bitów) OGG i WMA. Jest DSD 64 i 128F, a wreszcie obsługa SBC i AAC przez Bluetooth.
Sam wzmacniacz to klasa A, która może przełączyć się na klasę AB. Zwykle przy normalnej głośności trzyma się klasy A, ale gdy zwiększysz moc - i impedancja słuchawek spadnie - wtedy może dodać moc klasy AB.
Naim Uniti Atom Headphone Edition w Q21
Uniti Atom Headphone Edition może również pełnić rolę przedwzmacniacza strumieniowego, zasilającego aktywne głośniki w systemie instant, lub wzmacniacza mocy napędzającego głośniki pasywne.
Jeżeli chcesz przekonać się jak to wszystko działa, salon Q21 serdecznie zaprasza na prezentacje. Sprawdź szczegóły urządzenia w sklepie on-line - https://www.q21.pl/naim-uniti-atom-headphone-edition.html
Źródło: informacja prasowa Q21