hi-fi

Davone Meander

news |
niezdefiniowano - Davone Meander

Duńska marka Davone opracowała nowy głośnik, tym razem jest to produkt typu all-in-one o nazwie Meander.

Wystarczy podłączyć zasilanie i następnie połączyć się z siecią Wi-Fi, aby Davone Meander zaczął odtwarzać muzykę. Wbudowane technologie Chromecast, Spotify Connect oraz Apple Airplay 2 umożliwiają strumieniowe przesyłanie muzyki do tego wyrafinowanego głośnika. Dzięki specjalnie dobranemu nachyleniu ku górze głośników uzyskano dźwięk o audiofilskiej jakości, który z łatwością wypełni nasze pomieszczenie.

Meander jest wyposażony w zaawansowaną korekcję akustyki, która dostosowuje bas do otoczenia. Dostępny jest również korektor do ręcznej regulacji tonów niskich, średnich i wysokich zgodnie z preferencjami słuchacza. Dzięki Chromescastowi i Apple Airplay 2 możliwe jest stworzenie systemu multiroom praktycznie z każdym urządzeniem pochodzącym od dowolnego producenta, w tym B&O, Sony, Bose i wieloma innymi.
Davone Meander
Davone Meander
Potężny procesor cyfrowy z dostosowaną zwrotnicą monitoruje muzykę w czasie rzeczywistym. Gwarantuje to, że głośniki działają optymalnie przy różnych poziomach głośności i w całym zakresie pasma słyszalnego. Konstrukcja urządzenia oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu wysokiej klasy kolumn stereo. Dzięki tym samym głośnikom i technologii cyfrowej, co bezprzewodowe modele Studio i Twist, osiągnięto imponującą jakość dźwięku.
Kolumna dostępna jest w kolorze orzecha amerykańskiego, a jej koszt wynosi 3.260 euro.
Źródło: informacja prasowa Galeria Audio