s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Audio Pro C10 MkII

news |
niezdefiniowano - Audio Pro C10 MkII

Głośnik Audio Pro C10 MkII otwiera przed użytkownikami szereg ciekawych możliwości, w tym funkcjonalność multiroom za pośrednictwem trzech platform oraz opcja zmiany stylistyki.

Bezprzewodowy głośnik multiroom, Audio Pro C10 MkII, w swojej najnowszej wersji jeszcze bardziej zaskakuje wszechstronnością, która zaprzecza jego niewielkim rozmiarom. Mimo kompaktowej obudowy model ten jest prawdziwym mistrzem wagi ciężkiej, kiedy bierzemy pod uwagę możliwości w zakresie funkcjonalności multiroom – C10 MkII obsługuje autorski system multiroom Audio Pro, a także kompatybilny jest z systemami Google Cast oraz Apple AirPlay 2.

Dźwięk, jaki dostarcza C10 MkII, przewyższa to, co oferował jego poprzednik. To m.in. zasługa zastosowania nowej konstrukcji portu bas-refleks oraz jeszcze lepszych komponentów elektronicznych. W efekcie głośnik zachwyca bogatym, pełnym brzmieniem hi-fi z mocnym i potężnym basem, który idealnie sprawdza się w roli sygnału do rozpoczęcia zabawy.
Audio Pro C10 MkII
Angażujący dźwięk, jaki dostarcza C10 MkII, jest efektem zastosowania dwóch 19-milimetrowych przetworników wysokotonowych z tekstylnymi kopułkami oraz 133-milimetrowej jednostki średnio-niskotonowej współpracującej z układem bas-refleks. Głośniki zasilane są przez wzmacniacz Class D o mocy 2 × 20 W + 40 W.
Audio Pro C10 MkII
Dla wielu użytkowników równie ważnym aspektem co dźwięk, jest estetyka. C10 MkII również i na tym polu staje na wysokości zadania, a nawet idzie o krok dalej. Już sam głośnik przykuwa uwagę swoim eleganckim, skandynawskim wzornictwem. A to nie wszystko. Zdejmowany panel frontowy z tkaniny pozwala wybrać wersję, która wyglądem najlepiej pasuje do otoczenia. Zdejmowanie i zakładanie maskownicy jest bajecznie proste – to zasługa mocowania za pomocą niewidocznych magnesów.
Audio Pro C10 MkII
W codziennym użytkowaniu swoje zalety ujawnia programator z sześcioma przyciskami szybkiego wyboru. Można do nich przypisać np. swoją listę odtwarzania lub ulubioną stację radiową. Dzięki temu nie ma potrzeby sięgania po smartfon, aby rozpocząć odsłuch muzyki. Wystarczy nacisnąć jeden z przycisków i gotowe. Miłośników płyt winylowych z pewnością ucieszy funkcja restreamingu, która pozwala słuchać analogowych albumów. C10 MkII może odtwarzać strumieniowo muzykę wprost z gramofonu.
Audio Pro C10 MkII
Najnowszy bezprzewodowy głośnik multiroom Audio Pro z łatwością współpracuje z nowoczesnymi źródłami dźwięku. Urządzenie wyposażone jest w wejście analogowe (RCA) i obsługuje łączność bezprzewodową Bluetooth 4.2 oraz Wi-Fi 2,4/5 GHz. C10 MkII wspiera wszystkie popularne formaty audio, tj. MP3, WMA, AAC, FLAC i Apple Lossless, a dzięki wbudowanym funkcjom sieciowym pozwala również cieszyć się dostępem do serwisu Spotify i wielu innych. Całości dopełnia wyjście subwooferowe.
Audio Pro C10 MkII
Audio Pro C10 MkII w chwili swojego debiutu dostępny będzie w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, szarej i białej. Nowy głośnik pojawi się w ofercie producenta w połowie kwietnia br., a poglądowa cena detaliczna urządzenia wyniesie 1.799 złotych.
Źródło: informacja prasowa Audio Klan