hi-fi

NOWOŚCI SYSTEM AUDIO

news |

W ofercie firmy System Audio pojawiło się kilka nowości, które można już kupić w Polsce. Pierwszą z nich są kolumny podłogowe XP30.

W ofercie firmy System Audio pojawiło się kilka nowości, które można już kupić w Polsce. Pierwszą z nich są kolumny podłogowe XP30. Jest to konstrukcja zapowiadająca nową serię oznaczoną symbolem XP, zbudowana na przetwornikach używanych wcześniej w modelu 1530. Ciekawostką designerską jest to, że kolumny te nie posiadają maskownicy, ponieważ ze wszystkich stron są na stałe pokryte białym lub czarnym materiałem. XP30 oferują pasmo przenoszenia 45Hz–35kHz (+/-1,5dB), impedancję 4–8Ω oraz moc ciągłą na poziomie 135W. Cena: 4.290zł (za parę).
Kolejną nowością SA jest kompaktowy zintegrowany system audio o nazwie geyser. To pierwsze w ofercie firmy urządzenie, które łączy odtwarzacz CD, wzmacniacz oraz tuner FM. Wyposażony w pilota i dostępny w kolorze czarnym, geyser oferuje moc 2x29W dla obciążenia 8Ω oraz 2x42W dla 4Ω. Wyposażono go w gniazda RCA, w tym wejście przeznaczone dla subwoofera. Dzięki złączu USB urządzenie pozwala na odtwarzanie plików WMA. 3,5mm gniazdo typu jack umożliwia podłączenie do geysera odtwarzacza MP3. Cena: 3.000zł.
INFO http://www.decibel.com.pl