hi-fi

HiFiMAN TWS800

news |
niezdefiniowano - HiFiMAN TWS800

Przełomowe słuchawki bezprzewodowe HiFiMAN TWS800 mogące jakością dźwięku konkurować z wersjami przewodowymi.

HiFiMAN TWS800 to udoskonalone całkowicie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe z przetwornikiem o wysokiej impedancji 150 omów i wbudowanym wzmacniaczem, a wszystko w nowoczesnym, stylowym wydaniu. Jakość brzmienia i wysoka estetyka w jednym.

Wyjątkowa topowa konstrukcja

Przetworniki o wysokiej impedancji wykorzystują cewkę o mniejszej masie, która zapewnia silniejsze pole magnetyczne i mniejsze zniekształcenia w odtwarzaniu, co z kolei przekłada się na większą przejrzystość brzmienia.

Za wysoką jakość dźwięku odpowiada słynna już technologia Topology Diaphram. Membrana pokryta jest bardzo cienką, nanocząsteczkową powłoką o specjalnym geometrycznym wzorze. Pozwala to na precyzyjne dostrojenie przetworników i zapewnia bardziej szczegółowe i naturalne brzmienie na audiofilskim poziomie.
HiFiMAN TWS800
Warto pamiętać, że specjalnie opracowane membrany wymagają odpowiedniego czasu wygrzania: od 10 do 20 godzin. Oznacza to, że dopiero po tym czasie słuchawki osiągną swoje pełne, właściwe brzmienie.

Hipnotyzujący dźwięk bez przewodów

Niezwykłą wygodą słuchawek TWS (True Wireless Sound) jest to, że łączą się bez kabla zarówno z urządzeniem odtwarzającym, jak i między sobą.
HiFiMAN TWS800
Sterowanie odbywa dotykowo na obydwu słuchawkach. Seria stuknięć lewej lub prawej słuchawki aktywuje funkcje odtwarzania muzyki, przełączania utworów, zmiany głośności lub asystenta głosowego (Siri, Alexa, Google Assistant).

Przyjemność bez końca

TWS800 pozwalają na cieszenie się muzyką do 4,5 godziny, a specjalne, eleganckie etui oferuje aż 6 pełnych doładowań, co wydłuża ten czas do 31,5 godziny i odbywa się poprzez wygodne łącze USB-C.
HiFiMAN TWS800
Chromowana obudowa nauszników jest półprzezroczysta, a pod muszlą migają diody LED. wskazując stan ładowania i parowania.

Personalizacja i lekkość

Ergonomiczny design zapewnia komfort użytkowania, a dodatkowo w komplecie ze słuchawkami dostajemy aż 8 zestawów silikonowych końcówek dousznych o różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu każdy użytkownik może je optymalnie dopasować pod względem komfortu noszenia i poziomu izolacji. Pojedyncza słuchawka waży tylko niecałe 7 gram, a norma IPX4 oznacza to, że są odporne na pot i lekkie opady deszczu.
HiFiMAN TWS800

Najważniejsze cechy HiFiMAN TWS800:

 • Przetworniki: dynamiczne z membranami Topology Diaphragm
 • Pasmo przenoszenia: 20-20.000 Hz
 • Wersja Bluetooth: 5.0 z obsługą kodeków SBC i AAC
 • Zasięg: 10-35 m
 • Funkcje: wodoodporność IPX4, obsługa asystentów głosowych Siri i Google Assistant
 • Czas odtwarzania muzyki: 4,5 godz. jednorazowo + 27 godz. z etui (łącznie 31,5 godz.)
 • Czas ładowania słuchawek: 1 godzina (słuchawki)
 • Czas ładowania etui: 2 godz.
 • Czas czuwania: 140 godz.
 • Waga jednej słuchawki: 6,9 g
 • Waga etui ładującego: 57,7 g

Cena słuchawek bezprzewodowych HiFiMAN TWS800 wynosi 1.469 złotych.
Źródło: informacja prasowa Rafko Dystrybucja